جی کی سیمونز در رابطه با آینده‌ی شخصیت کمیسر گوردون در DCEU خوش بین است

جی کی سیمونز، بازیگر خوش نام و با استعداد هالیوود از جمله بازیگرانی بوده که همیشه در فیلم‌ های کمیک بوکی، خوش درخشیده است. او با بازی در سه گانه‌ی اسپایدرمن به کارگردانی سم ریمی و ایفای نقش جی. جونا جیمسون، توانست خود را به یکی از پایه های اساسی و ماندگار این سه گانه تبدیل کند.

اما این پایان کار او در فیلم‌ های کمیک بوکی نبود، زیرا چندین سال بعد، آقای سیمونز توسط وارنر به عنوان بازیگر نقش کمیسر گوردون در دنیای سینمایی دی سی انتخاب شد؛ انتخابی که باری دیگر نوید یک نقش آفرینی ماندگار را می‌داد. اما در کمال تعجب، تمامِ حضور این بازیگر در این نقش، محدود به چند سکانس کوتاه در فیلم لیگ عدالت بوده است و طرفداران موفق به دیدن حضور بیشتر او در دنیای سینمایی دی سی نشده اند.

به تازگی آقای سیمونز در مصاحبه‌ی جدید خود، حرف هایی را پیرامون نقش کمیسر گوردون و آینده‌ی خود در دنیای سینمایی دی سی به زبان آورده است. او در مصاحبه‌ی اخیرش گفت:

مذاکرات هنوز در جریان هستن، و من نمی‌تونم به صورت عمومی در موردشون حرفی بزنم. تا جایی که من میدونم، در آینده فرصتی برای ایفای نقش بیشتر شخصیت کمیسر گوردون وجود نداره، اما من در این باره خوش بینم که بتونم دوباره این نقش رو ایفا کنم.

با توجه به این صحبت ها و اخبار جدید پیرامون دنیای سینمایی دی سی و هم چنین فیلم بتمن به کارگردانی مت ریوز، هنوز نمی‌توان به صورت مشخص در رابطه با حضور این شخصیت در دنیای سینمایی دی سی واکنش نشان داد و باید منتظر اخبار رسمی دیگری از سمت کمپانی برادران وارنر باشیم.

40 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments