از آرک بعدی سری کمیک های فلش رونمایی شد

با وجود آنکه این روزها تیم اصلی کمیک های فلش مشغول پایان دادن به آرک داستانی The Flash: Year One هستند، هم اکنون جاشوا ویلیامسون، نویسنده‌ی این سری، آرک داستانی مهم دیگری را نیز معرفی نمود. آرک داستانی‌ای که پس از روایت سال های نخست این شخصیت، باری دیگر اتفاقات زمان حال را روایت می کند. روز گذشته این نویسنده در حساب توییتر خود، از نام این آرک پرده برداری کرد و اسم اشخاصی به مانند رافا ساندوال، جوردی تارگونا و تومئو موری را به عنوان تیم طراحی این آرک بر زبان آورد.

در ادامه می توانید خلاصه‌ای از این آرک داستانی را مطالعه کنید:

The Death of the Speed Force

(The Flash #76 – The Death of the Speed Force (Part 1
نویسنده: جاشوا ویلیامسون
طراحان: رافا ساندوال و جوردی تارگونا
طراح کاور: رافا ساندوال
طراح کاور واریانت: یسمین پوتری

مرگ اسپیدفورس آغاز شده است! با آغاز مجددی که به دنبال رویداد های [آرک] The Flash: Year One رخ داد، فلش با ماموریتی تازه و نگرشی نو، به یک مقر جدید برای اسپیدسترها بازگشته است. اما سریع ترین انسان روی زمین در حال کُند شدن است و تنها یک توضیح برای این مسئله وجود دارد: اسپیدفورس در حال مرگ است. افزون بر موضوعات ذکر شده، با جدی تر شدن وقایع رویداد The Year of the Villain، کاپیتان کولد از پیشنهاد لکس لوثر برای کمک به دست یافتنِ هیت ویو به سطحی بالاتر استفاده می کند.


همانطور که در تصویر مشخص است، عمده‌ی تمرکز کاور بر روی ماسک نابود شده‌ی شخصیت فلش بر روی زمینی پوشیده از برف است. همچنین قطره هایی از خون و رد پاهایی در گوشه و کنار تصویر، احتمال رخ دادن یک تراژدی برای این شخصیت را یادآور می شوند. این آرک داستانی، با عنوان The Death of the Speed Force از ماه آگوست و در شماره‌ی ۷۶ از سری کمیک های فلش آغاز خواهد شد.

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments