از جلد دوم عنوان Green Lantern: Earth One رونمایی شد

خط داستانی Earth One جریانی بود که انتشارات دی سی به وسیله‌ی آن سعی در به‌روزرسانی پیشینه‌ی شخصیت های مطرحش داشت و در مقابل با توجه به فرم اریجین‌وار داستان ها انتظار جذب مخاطبان بیشتری را می کشید. برخی از آن عناوین توانستند موفق ظاهر شوند و برخی دیگر نیز چندان مورد تحسین واقع نشدند. یکی از آخرین کمیک هایی که از عناوین Earth One انتشار یافت، جلد نخست عنوان Green Lantern: Earth One بود که در پایان با نظرات متفاوتی مواجه شد و پس از آن نیز خبری جز تایید انتشار جلد دوم آن به میان نیامد. اما اکنون پس از گذشت تقریباً ۲ سال از آن زمان، مشخص شده است که گابریل هاردمن و کورینا بکو برای نگارش و طراحی ادامه‌ی داستان‌شان بازگشته‌اند.

Green Lantern: Earth One Vol 2

اما انتشار این کمیک نوید دو چیز را می دهد، نخست بازگشت هال جوردنی قوی‌تر از سابق با ریش هایی بلند، و دیگری حضور جان استوارت در نقش یک فانوس زرد و همکاری او با هال جوردن! در ادامه می توانید خلاصه‌ای از داستان جلد دوم این عنوان را مشاهده کنید.

هال جوردن و جان استوارت می بایست در جهت نجات آخرین محافظِ فانوس سبز در برابر نیرویی شیطانی با یکدیگر همکاری کنند!
منهانتر ها، نژاد های فضایی، حلقه های قدرت… این فراتر از چیزی‌ست که مردم کره‌ی زمین بتوانند تحملش کنند. به‌ویژه هنگام وقوع حادثه‌ای میان‌ستاره‌ای که طی آن، محافظ خود، یعنی هال جوردن را مجبور به رها کردن ماموریتی نجات‌بخش می کنند، که نتایج آن شامل وجود بازیکنی دیگر در کهکشان تحت نام فانوس های زرد می شود.
با آن‌که آنان نیروی بی آزاری برای صلح به‌نظر می رسند، جوردن نمی تواند در کنار این موضوع که آن ها چقدر قدرت در اختیار خود دارند آسوده‌خاطر باشد، یا حتی عمل راهپیمایی عجیب و غریب‌شان! وقتی که دیگر همکار ساکن زمین، جان استوارت، کارش با یک حلقه‌ی زرد تمام می شود، او و هال باید با یکدیگر کار کنند تا با موجودی که سپاه فانوس سبز اصلی را نابود کرده است، مقابله کنند… آخرین محافظ بازمانده.

طرفداران این همکاری هیجان‌انگیز میان هال جوردن و جان استوارت را می توانند در تاریخ ۹ ژوئن ۲۰۲۰ (۲۰ خرداد ۱۳۹۹) در قالب جلد دوم عنوان Green Lantern: Earth One مطالعه کنند.

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments