از سری جدید کمیک های جوخه انتحار (Suicide Squad) رونمایی شد

گروه جوخه‌ی انتحار (Suicide Squad) گروهی است که شامل برخی از خطرناک ترین خلافکاران و جنایتکاران جهان دی سی می باشد. این گروه با اولین فیلم خود با وجود آنکه نتوانست نظر مثبت منتقدان و مخاطبان را جذب کند، به شهرتی جهانی دست یافت. فیلم بعدی این گروه نیز به کارگردانی جیمز گان در راه است و انتظار می رود که شاهد اقتباسی لذت‌بخش باشیم. اما مگر می شود که به تماشای فیلمی کمیک بوکی نشست آن هم بدون آنکه سری اختصاصی آن منتشر شود؟ از قضا دسامبر سال جاری، این شخصیت های خبیثِ دنیای دی سی صاحب سری جدیدی خواهند شد. سری تازه‌ای که نویسنده‌ی آن تام تیلور (نویسنده‌ی عناوینی چون DCeased و X-Men: Red) و طراحش برونو هردوندو می باشد. با ما همراه باشید تا با یکدیگر نگاهی به اطلاعات منتشر شده از سری جدید کمیک های جوخه‌ی انتحار داشته باشیم.

پیش از این نیز شخص تیلور با انتشار عکسی در صفحات مجازی، به شکلی غیر مستقیم خبر از انتشار سری جدید کمیک های جوخه انتحار داده بود. در این سریِ دنباله‌دار جدید، شاهد نسخه‌ی متفاوتی از گروه Task Force X خواهیم بود. با خلافکارانی تازه که هر کدام ممکن است در هر لحظه توسط رهبر گروه نابود شوند، آن هم رهبری جدید که جایگزین آماندا والر شده است. عملیات جدید جوخه نابود کردن گروهی متشکل از ابر تروریست های بین المللی با نام انقلابیون (Revolutionaries) می باشد. هرچند که قرار نیست طی این عملیات همه زنده بمانند؛ اما هنگامی که اعضای جوخه متوجه می شوند بازماندگان انقلابیون به این گروه خواهند پیوست، جنگ واقعی شروع خواهد شد!

جوخه‌ی انتحار

تام تیلور در رابطه با این عنوان گفت:

حقیقتاً هیچکس در امان نیست. یک حکومت تازه از راه رسیده و این حکومت جوخه‌ی انتحار رو به عنوان دارایی خودش می بینه، نه بیشتر. و این حکومت اگه این گروه رو توی میدون نبرد از دست بده اصلاً اهمیتی نمیده، اونا همیشه می تونن اعضای جدیدی بگیرن و همین کار رو هم خواهند کرد.

هارلی کویین و ددشات از اعضای کلاسیک این گروه می باشند که در سری جدید نیز حضور دارند. تیلور ادامه داد:

من و برونو نزدیک به هشت ساله که با همدیگه کار می کنیم و اون یکی از طراحای مورد علاقه‌ی من توی کل جهانه. ما یک زبان مشترک برای داستان سرایی و ارزش های یکسانی برای خلق داستان داریم. ساخت کاراکترهایی تازه برای دی سی اون هم با کمک برونو شبیه به رویا می مونه.

قسمت اول سری جدید کمیک های جوخه‌ی انتحار در تاریخ ۱۸ دسامبر (۲۷ آذر) سال جاری میلادی منتشر خواهد شد و شامل کاور هایی از ایوان ریس، جو پرادا و فرانچسکو ماتینا خواهد بود.

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments