از سری جدید کمیک های دکتر استرنج با نام Surgeon Supreme رونمایی شد

سری فعلی کمیک های دکتر استرنج کم کم به پایان راه خود نزدیک می شود و همان‌گونه که انتشارات مارول خبر داد، به زودی کنسل خواهد شد. اما ملاقات ما با جادوگر اعظم دنیای مارول همچنان ادامه دارد. همان‌طور که پیش تر شایعه شده بود، انتشارات مارول داستان دکتر استفن استرنج را در عنوان جدیدی با نام Dr. Strange: Surgeon Supreme ادامه می دهد و این شخصیت را باری دیگر در قامت یک جراح به مخاطبان نشان خواهد داد.

لازم به ذکر است که شخصیت دکتر استرنج پیش از آنکه به عنوان جادوگر اعظم شناخته شود، جراحی موفق و شناخته شده بوده است که پس از وقوع تصادفی خطرناک، دست هایش دچار جراحت می شوند. او برای پیدا کردن درمان نزد Ancient One می رود و پس از مدتی قید ترمیم دست های خود را می زند و به جادوگر اعظم، نگهبان ماوراییِ زمین بدل می گردد. در این کمیک جدید به نویسندگی مارک وید (که سری قبلی کمیک های دکتر استرنج را نیز نوشته است) و به طراحی کِو واکر این سوال مطرح می شود که اگر دست های استرنج ترمیم شوند چه اتفاقی خواهد افتاد؟ بنظر می آید برای پیدا کردن پاسخ این سوال باید تا انتشار این کمیک صبر کنیم.

در ادامه می توانید خلاصه‌ای از قسمت اول این سری را مطالعه کنید:

Dr. Strange: Surgeon Supreme

Dr. Strange: Surgeon Supreme #1
نویسنده: مارک وید
طراح: کِو واکر
طراح کاور: فیل نوتو

غیر ممکن، ممکن شده است! دستان دکتر استرنج شفا یافته‌اند و او قابلیت های جراحی‌اش را پس گرفته است. و حالا او بین وظیفه هایش به عنوان جادوگر اعظم و یک جراح گیر افتاده است. و هنگامی که او مجبور می شود تنها یکی را انتخاب کند، چه کسی صدمه می بیند؟ هرچه نباشد جادو همیشه بهایی در پی دارد… برای دیدن عصری جدید از جادو و ترس آماده شوید؛ آن هم به نویسندگی مارک وید (نویسنده‌ی مینی سری History of The Marvel Universe) و طراحی کِو واکر (از طراحان سری Black Panther).


طبق اعلام رسمی، قسمت اول این عنوان در ماه دسامبر منتشر خواهد شد.

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments