از شماره ۷۵۰ کمیک های فلش رونمایی شد

چند هفته‌ی پیش بود که از کمیکی تک شماره‌ای به اسم Wonder Woman #750 رونمایی شد که نقش عناوینی چون Action Comics #1000 و Detective Comics #1000 را برای شخصیت واندرومن ایفا می کرد. حال معلوم شده که حدود یک ماه بعد از انتشار عنوان Wonder Woman #750 و در ماه فوریه‌ی ۲۰۲۰ قرار است کمیکی مشابه با نام The Flash #750 منتشر شود.

این کمیک به‌مانند دیگر آثار ویژه‌ی شخصیت های مطرح دی سی، شامل چیزی در حدود ۸۰ صفحه می باشد و داستانک های آن توسط افراد مطرح صنعت کمیک و تاریخِ شخصیت فلش نوشته و طراحی خواهد شد. از افراد حاضر در لیست تهیه کنندگان این عنوان می توان به مارو ولفمن، جف جانز، برایان هیچ، فرانسیس ماناپول، دیوید مارکوئز، رایلی روسمو و نویسنده‌ی فعلی کمیک های این شخصیت، جاشوآ ویلیامسون و تعدادی هنرمند دیگر اشاره کرد. ویلیامسون پیرامون این کمیک ویژه چنین توضیح داد:

فلش یکی از شخصیت های محبوب من از بین شخصیت های دی سی‌ئه، پس کار کردن روی The Flash #750 در کنار تعداد زیادی از اسطوره های تاریخ این کاراکتر که حالا برگشتن باعث افتخاره! این یه ویترین از استعداد های خفنی‌ئه که هر کدوم‌شون داستانی رو بیان می کنن تا اون چیزی که ما درمورد فلش و خانواده‌ی فلش دوست داریم رو گرامی داشته باشن.
و چه محل بی نقصی برای شروع خط داستانی حماسی بعدی‌مون به اسم The Flash Age! سال ۲۰۲۰ میره که به سالی بزرگ برای فلش تبدیل بشه. همه‌ی این چیز ها داخل این شماره‌ی حجیم شروع میشه.

همان‌طور که احتمالاً طرفداران انتشارات دی سی در جریان می باشند، تمامی عناوین ویژه‌ای که در این عصر جدید توسط دی سی برای شخصیت های درجه‌ی اولش عرضه شده‌اند، شامل یک مجموعه‌ی کامل از کاور های واریانت بوده‌اند. در ادامه به معرفی کاور های واریانت کمیک The Flash #750 خواهیم پرداخت.

The Flash #750

  • کاور واریانت دهه‌ی ۱۹۴۰ میلادی به طراحی نیکولا اسکات
  • کاور واریانت دهه‌ی ۱۹۵۰ میلادی به طراحی گری فرانک
  • کاور واریانت دهه‌ی ۱۹۶۰ میلادی به طراحی نیک درینگتون
  • کاور واریانت دهه‌ی ۱۹۷۰ میلادی به طراحی خوزه لوئیز گارسیا لوپز
  • کاور واریانت دهه‌ی ۱۹۸۰ میلادی به طراحی گابریل دل‌اوتو
  • کاور واریانت دهه‌ی ۱۹۹۰ میلادی به طراحی فرانچسکو ماتینا
  • کاور واریانت دهه‌ی ۲۰۰۰ میلادی به طراحی جیم لی و اسکات ویلیامز
  • کاور واریانت دهه‌ی ۲۰۱۰ میلادی به طراحی فرانسیس ماناپول

این عنوان ویژه در تاریخ ۲۶ فوریه ۲۰۲۰ (۷ اسفند) در قالب ۸۰ صفحه توسط انتشارات دی سی منتشر می شود.

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments