از شماره ۷۵۰ کمیک های واندرومن رونمایی شد

پس از انتشار شماره های هزارم سریِ کمیک های کارآگاهی و کمیک های اکشن، همگان می دانستند که دیگر نوبت به شخصیت واندرومن رسیده است تا عنوانی مشابه را تجربه کند. حال این خواسته برآورده شده و می توان در ماه ژانویه انتشار شماره‌ای ویژه از سری کمیک های واندرومن را نظاره کرد.

در ماه ژانویه‌ی ۲۰۲۰ شماره‌ای ویژه از سری واندرومن تحت عنوان Wonder Woman #750 منتشر می شود و به همراه خود لیستی کامل از طراحان و نویسندگان معروف انتشارات دی سی را باری دیگر بر روی کار می آورد.

از نویسندگان این شماره می توان به اشخاصی چون گیل سایمون، گرگ روکا و استیو اورلاندو اشاره کرد که هر کدام نیز سابقه‌ی نویسندگی برای این شخصیت را دارا می باشند. در کنار این افراد، ویتا آیالا، مارگاریت بنت، جف لاونس، کامی گارسیا، ماریکو تاماکی، شنون و دین هیل و تعدادی دیگری از نویسندگان نیز در پروژه‌ی مورد نظر حاضر خواهند بود. در کنار نویسندگان ذکر شده، طراحانی اعم از کالین دوران، جیزس مرینو، نیکولا اسکات، النا کاساگرید، گابریل پیکولو و چندی دیگر که انتظار می رود به‌زودی از آنان رونمایی شود، در عنوان پیش رو حضور دارند.

Wonder Woman #750

یکی از نکات نمادین شماره های ویژه‌ی برخی کمیک های مهم، تعدد کاور های واریانت در آن ها می باشد. با آن‌که کاور اصلی این عنوان توسط جوئل جونز طراحی شده است، عنوان Wonder Woman #750 نیز به منوال پیشین کاور های واریانت متعددی را با خود به همراه دارد. تعدادی از کاور های واریانت این عنوان به شرح زیر است:

  • کاور واریانت دهه‌ی ۱۹۴۰ میلادی به طراحی جاشوا میدلتون
  • کاور واریانت دهه‌ی ۱۹۵۰ میلادی به طراحی جنی فریسون
  • کاور واریانت دهه‌ی ۱۹۶۰ میلادی به طراحی جی. اسکات کمپل
  • کاور واریانت دهه‌ی ۱۹۷۰ میلادی به طراحی اولیور کویپل
  • کاور واریانت دهه‌ی ۱۹۸۰ میلادی به طراحی جورج پرز
  • کاور واریانت دهه‌ی ۱۹۹۰ میلادی به طراحی برایان بالند
  • کاور واریانت دهه‌ی ۲۰۰۰ میلادی به طراحی آدام هیوز
  • کاور واریانت دهه‌ی ۲۰۱۰ میلادی به طراحی جیم لی و اسکات ویلیامز

در بخش داستانی، داستانک اصلی این کمیک به ماجرا های دایانا پیرامون رویداد Year of the Villain می پردازد. سایر داستانک ها نیز دربرگیرنده‌ی قصه هایی ناگفته از گذشته، حال و آینده این شخصیت می باشند. عنوان ویژه‌ی Wonder Woman #750 در تاریخ ۲۲ ژانویه‌ی ۲۰۲۰ (۲ بهمن ۹۸) و در قالب ۹۶ صفحه منتشر می شود.

8 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments