پنل Shazam: از عنوان قسمت دوم تا اطلاعات دیگر [DC FanDome]

قسمت نخست فیلم Shazam هرچقدر که با نقدهای جدی‌ای روبرو شد، اثری بود که اکثر طرفداران از آن استقبال کردند و آن را فیلمی دلنشین خواندند. این موفقیتِ نسبی قطعاً در آینده سبب ساخت دنباله‌ای برای این فیلم می‌شد و هیچ شکی نیز به این موضوع وارد نبود. شب گذشته در مراسم DC FanDome پس از گمانه‌زنی‌ها، سرانجام از برخی اطلاعات و همین‌طور عنوان رسمی دومین قسمت از این فیلم رونمایی شد.

«دیوید اف. سندبرگ» در پنل اختصاصی شخصیت «شزم»، رسماً اعلام کرد که این فیلم شزم: خشم خدایان (Shazam!: Fury of the Gods) نام گرفته است. همچنین این فیلم برای اکران در زمانی پس از پخش فیلم اختصاصی «بلک آدام» در نظر گرفته شده است. دومین قسمت این فیلم همچنین سبب بازگشت «زکری لی‌وای» در نقش شزم و همین‌طور دیوید اف. سندبرگ به عنوان کارگردان شده است. همچنین «هنری گیدن» به عنوان فیلمنامه‌نویس در این قسمت با دیگر عوامل همکاری می‌کند.

این فیلم برای اکران در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۲۲ (۱۳ آبان ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده است. همچنین بی‌شک در این قسمت نیز شاهد بازگشت «آشر انجل» برای ایفای نقش «بیلی بتسون» خواهیم بود که قطعاً این موضوع برای دیگر بازیگرانِ جوان قسمت نخست هم صدق می‌کند.

زکری لی‌وای در فیلم شزم

عوامل این فیلم اعلام نمودند که به‌جز عنوان رسمی، قادر نیستند تا اطلاعات دیگری را با طرفداران در میان بگذارند، اما در همین میان، یک خبر کوچک و در نوع خود جالب را به گوش مخاطبان خود رساندند. آشر انجل در بخشی از سخنانش گفت:

این موضوع به این معنیه که من می‌تونم در رابطه با اون حضور افتخاریِ مخفی صحبت کنم؟

سپس زکری لی‌وای نیز در پاسخ با لحنی جالب این‌گونه بیان کرد:

تو نمی‌تونی درباره‌ی این‌چنین مسائلی حرف بزنی، آشر انجل.

همچنین در پایان گفته شد که سنباد (کمدین معروف) نیز نقشی را در این فیلم ایفا می‌کند. برای انتشار اطلاعات بیشتر از قسمت دوم فیلم Shazam می‌بایست تا مدتی نامشخص صبر کنیم.

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments