از عنوان Wonder Woman: Dead Earth رونمایی شد

زیرمجموعه‌ی بلک لیبل (Black Label) تا به الان در کنار دیگر شخصیت های محبوب و معروف، میزبان دو تن از برجسته ترین کاراکترهای انتشارات دی سی و کل صنعت کمیک، یعنی بتمن و سوپرمن بوده است و انتظار می رود که در آینده نیز حضور این دو شخصیت در این زیرمجموعه پررنگ تر شود. اکنون نوبت به سومین عضو سه گانه‌ی دی سی (Trinity)، واندرومن رسیده است تا در بلک لیبل صاحب عنوان اختصاصی خود شود و آنطور که بنظر می رسد، این بار قرار است شاهد نگرش متفاوت دنیل وارن جانسون (خالق عنوان Murder Falcon) از پرنسس آمازون باشیم.

Wonder Woman: Dead Earth

مینی سری Wonder Woman: Dead Earth در ماه دسامبر و به نویسندگی و طراحی دنیل وارن جانسون منتشر خواهد شد. در این کمیک پسا-آخرالزمانی دایانا در آینده‌ای از خواب بیدار می شود که نسل بشر از جنگی هسته‌ای رنج برده است. حال او باید با هیولاهایی که اکنون بر زمین حکمفرمایی می کنند مبارزه کند. مایک اسپایسر این کمیک را رنگ آمیزی خواهد کرد.

وارن جانسون در رابطه با این مینی سری چنین گفت:

وقتی که یک قهرمان نامیرا به یک انسان میگه «من این کار رو می کنم چون دوست‌تون دارم» یک بی پروایی خاصی در اون وجود دارد که من ازش خوشم میاد. درواقع این دیالوگ توی قسمت اول وجود داره. من داشتم به این فکر می کردم که چه راهی بهتر از به چالش کشیدن عشق یک کاراکتر به انسانیتِ ناامید کننده برای به تصویر کشیدن اون عشق؟ اون هم با وجود این حقیقت تلخ و خشن که چه کارهایی از دست انسانیت بر میاد. در این جهان انسان ها دارن تمام تلاش خودشون رو می کنن تا زنده بمونن. و وقتی که انسان ها سعی می کنن زنده بمونن گاهی اوقات تاریک ترین قسمت های خودشون رو نشون میدن. این چیزیه که ما به طور تمام و کمال در Wonder Woman: Dead Earth نشون می دیم.

همان طور که گفته شد، قسمت اول مینی سری Wonder Woman: Dead Earth در ماه دسامبر منتشر خواهد شد.

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments