پنل Black Adam: از تیزر رونمایی تا انجمن عدالت [DC FanDome]

فیلم Black Adam اثری می‌باشد که بسیار پیش‌تر از اکثر فیلم‌های جدید کمپانی دی سی معرفی شد و از همان روزهای آغازینش نام دواین جانسون (بازیگر فیلم‌هایی چون Jumanji: Welcome to the Jungle) را به عنوان بازیگر اصلی در خود داشت. با گذشت زمان و اهمیت این فیلم برای دی سی و همچنین شخص دواین جانسون سبب هموار شدن راه آن گشت و شب گذشته در مراسم DC FanDome بالاخره توانستیم تیزری رسمی و همچنین اخباری تکمیلی را پیرامون آن مشاهده نماییم.

در ابتدا از دواین جانسون پرسیده شده که شخصیت «بلک آدام» به چه میزان قدرت‌مند می‌باشد؟ این بازیگر در این‌باره پاسخ کاملی را ارائه داد که هم‌اکنون به بخشی از آن خواهیم پرداخت.

همون‌طور که همه‌مون می‌دونیم، بلک آدام یکی از قدرت‌مندترین ابرقهرمان‌ها، ضدقهرمان‌ها و ویلن‌ها به‌شمار می‌ره! هرچی که بخوای صداش کنی، اون یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های دنیای دی سی هستش.

پوستر فیلم بلک آدام به طراحی باسلاجیک

در بخشی از این گفتگوها از جانسون خواسته شد که پیرامون میزان پایبندی به شخصیت بلک آدام و عدالت‌خواهی‌اش در این فیلم توضیحاتی را ارائه دهد. دواین جانسون در جواب این سخنان افزود:

به همون صورت که همه خبردار هستیم، کلی دگرگونی و بازگویی از شخصیت بلک آدام وجود دارن که همه‌مون برای سال‌هاست عاشق‌شونیم. و چیزی که من می‌تونم بهتون قول بدم بلک آدامی هستش که توی قلبم احساس می‌کنم، بلک آدامی که مناسب داستان‌مون هستش. اون سنگدله. بلک آدام یه محافظِ بی‌رحم برای عدالته. اون خودش در آنِ واحد قاضی، هیئت منصفه و جلاد هستش.

اما این پنل تنها به بیان میزان سنگ‌دلیِ بلک آدام و یا مقدار قدرت‌مندی او تعلق ندارد. در ادامه مشخص شده است که اعضایی از گروه «انجمن عدالت آمریکا» طبق حدس‌هایمان در این فیلم حاضر خواهند بود. بر اساس صحبت‌های جانسون به‌نظرم می‌آید که شخصیت‌های «اتم اسمشر»، «هاک‌من»، «سایکلون» و «دکتر فیت» از همین شخصیت‌ها هستند.

همچنین جدا از تمامی این اخبار، تیزری از این فیلم منتشر شده است که هرچند همچون یک موشن کمیک می‌ماند، اما مخاطبان را با فضای فیلم و شخصیت بلک آدام آشنا می‌سازد. هم‌اکنون می‌توانید این ویدیو را در کانال آپارات کمیک اسکواد مشاهده کنید.

مشاهده در آپارات کمیک اسکواد

دواین جانسون همچنین در انتهای سخنانش نیز این نکته را یادآوری کرد که فیلم اختصاصی کاراکتر بلک آدام، همچون دیگر فیلم‌های مرسومِ ابرقهرمانی نمی‌باشد. این فیلم در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ (۱ دی ۱۴۰۰) اکران می‌شود.

12 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments