پنل Black Adam: از تیزر رونمایی تا انجمن عدالت [DC FanDome]

فیلم Black Adam اثری می‌باشد که بسیار پیش‌تر از اکثر فیلم‌های جدید کمپانی دی سی معرفی شد و از همان روزهای آغازینش نام دواین جانسون (بازیگر فیلم‌هایی چون Jumanji: Welcome to the Jungle) را به عنوان بازیگر اصلی در خود داشت. با گذشت زمان و اهمیت این فیلم برای دی سی و همچنین شخص دواین جانسون سبب هموار شدن راه آن گشت و شب گذشته در مراسم DC FanDome بالاخره توانستیم تیزری رسمی و همچنین اخباری تکمیلی را پیرامون آن مشاهده نماییم.

در ابتدا از دواین جانسون پرسیده شده که شخصیت «بلک آدام» به چه میزان قدرت‌مند می‌باشد؟ این بازیگر در این‌باره پاسخ کاملی را ارائه داد که هم‌اکنون به بخشی از آن خواهیم پرداخت.

همون‌طور که همه‌مون می‌دونیم، بلک آدام یکی از قدرت‌مندترین ابرقهرمان‌ها، ضدقهرمان‌ها و ویلن‌ها به‌شمار می‌ره! هرچی که بخوای صداش کنی، اون یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های دنیای دی سی هستش.

پوستر فیلم بلک آدام به طراحی باسلاجیک

در بخشی از این گفتگوها از جانسون خواسته شد که پیرامون میزان پایبندی به شخصیت بلک آدام و عدالت‌خواهی‌اش در این فیلم توضیحاتی را ارائه دهد. دواین جانسون در جواب این سخنان افزود:

به همون صورت که همه خبردار هستیم، کلی دگرگونی و بازگویی از شخصیت بلک آدام وجود دارن که همه‌مون برای سال‌هاست عاشق‌شونیم. و چیزی که من می‌تونم بهتون قول بدم بلک آدامی هستش که توی قلبم احساس می‌کنم، بلک آدامی که مناسب داستان‌مون هستش. اون سنگدله. بلک آدام یه محافظِ بی‌رحم برای عدالته. اون خودش در آنِ واحد قاضی، هیئت منصفه و جلاد هستش.

اما این پنل تنها به بیان میزان سنگ‌دلیِ بلک آدام و یا مقدار قدرت‌مندی او تعلق ندارد. در ادامه مشخص شده است که اعضایی از گروه «انجمن عدالت آمریکا» طبق حدس‌هایمان در این فیلم حاضر خواهند بود. بر اساس صحبت‌های جانسون به‌نظرم می‌آید که شخصیت‌های «اتم اسمشر»، «هاک‌من»، «سایکلون» و «دکتر فیت» از همین شخصیت‌ها هستند.

همچنین جدا از تمامی این اخبار، تیزری از این فیلم منتشر شده است که هرچند همچون یک موشن کمیک می‌ماند، اما مخاطبان را با فضای فیلم و شخصیت بلک آدام آشنا می‌سازد. هم‌اکنون می‌توانید این ویدیو را در کانال آپارات کمیک اسکواد مشاهده کنید.

مشاهده در آپارات کمیک اسکواد

دواین جانسون همچنین در انتهای سخنانش نیز این نکته را یادآوری کرد که فیلم اختصاصی کاراکتر بلک آدام، همچون دیگر فیلم‌های مرسومِ ابرقهرمانی نمی‌باشد. این فیلم در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ (۱ دی ۱۴۰۰) اکران می‌شود.

7 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
امیررضا شکری

هاکمن هم سیاه پوست شد.:) به امیدِ خدا نفرِ بعدی مراست که قراره بازیگرش عوض شه. بعدش هم اگر خدا یاری کنه خیز بر میدارن که پرزیدنت سوپرمن رو جایگزینِ سوپرمنِ اصلی کنن تا با اقلیت ها برنخوره. بعد از اون پروژه ی جایگزینیِ لوک فاکس با بروس وین رو توی سینما هم پیاده میکنند که دیگه حرف و حدیثی توش نباشه. ایشالله بعد از اونم واندرومن تصمیم بگیره به صورتِ خود جوش سیاه پوست بشه که کار رو برای این بندگانِ خدا راحت تر کنه. راستی لوییز لین چرا هنوز سفید پوسته؟ به مددِ الهی اون رو هم بعد… مطالعه بیشتر »

امیرعلی قبادی

یعنی تنها جمله ای که الان میتونم بگم اینه:
به د.س.س.ک خوش اومدین. (دی سی سیاه کُن)
دیگه به بخش سینماییه دی سی امیدی ندارم. تعجبی هم نمیکنم که فردا بیان و بگن ببخشید رابرت پتنینسون هم اشتباهی از دستمون در رفت میخوایم مورگان فریمن رو بیاریم بتمن بازی کنه.

آرمان صفا

البته اگه بخوان خاستگاه هاکمن رو روایت کنند چاره ای ندارن جز اینکع بازیگر تیره پوست بیارن. مصره بالاخره.

امیررضا شکری

نه الآن خواستگاهش عوض شده:) (البته خب به صورتی نیست که بگیم حتما باید سفیدپوست میبوده. ولی خب کاراکتر سفید پوسته. مرض دارید مگه؟) وندیتی توی ران هاکمنش که اتفاقا خیلی فوق العاده و جذاب هم بود ( و البته از وندیتی به شدت بعید!!) این خواستگاه رو عوض کرد و یک خواستگاهِ جدید تعریف کرد. خواستگاهی که همه‌ی خواستگاه های قبلی رو به شکلِ زیبا و منطقی در برمیگیره. یک چیز بگم راجعبه خواستگاهِ جدید تا متوجهِ منظورم بشی. خوفو نخستین زندگیِ هاکمن نبوده و … خواستگاهی فوق العاده زیبا و جالب و بزرگ تر از اونچه که فکرش… مطالعه بیشتر »

saeed

به نظرم بازیگر خیلی خوبی صورتشم زیر کلاهخود زیاد سفید و سیاهش به چشم نمیاد

امیررضا شکری

صورتش معلوم نیست. بدنش چی؟:)

Amirv77

خب اینا که میخوان به اقلیت ها اهمیت بدن برن یه مکزیکی یا خاور میانه ای بیان که شبیه تر هم باشه به منبع اصلی.یه کاری میکنن جایی برای دفاع نمیمونه دیگه