از مینی سری Event Leviathan: Checkmate رونمایی شد

ممکن است که رویداد Event Leviathan به نویسندگی برایان مایکل بندیس و طراحی الکس مالیو پایان یافته باشد، اما همان‌گونه که بندیس قبلاً وعده داده بود، در هر زمان می بایست خود را برای عناوین مرتبط با این رویداد آماده کنیم. امروز دریافتیم که وعده‌ی بندیس تو خالی نبوده است، چرا که مینی سری تازه‌ای در شرف انتشار است که ارتباطی مستقیم را با این رویداد دارد.

عنوان Event Leviathan: Checkmate یک مینی سری شش قسمتی به نویسندگی بندیس و طراحی مالیو می باشد که طی آن طرفداران باری دیگر شخصیت هایی چون گرین آرو، کوئسشن، لوئیز لین و تالیا الغول را به عنوان گروه جدیدی تحت نام آشنای Checkmate نظاره خواهند کرد؛ آنان اکنون یک گروه از جاسوسانی هستند که در کتار یکدیگر آمده‌اند تا آخرین خط دفاعی در برابر لویاتان را شکل دهند. دی سی همان‌طور وعده‌ی حضور قهرمانی مخفی در میان سایه ها را داده است؛ قهرمانی که این قابلیت را دارا می باشد تا کفه‌ی ترازو را به نفع گروه تازه‌ی Checkmate و یا بر علیه سازمان شیطانیِ مربوطه سنگین کند.

Event Leviathan: Checkmate

این مینی سری اولین عنوان معرفی شده‌ی مرتبط با رویداد Event Leviathan نمی باشد و طرفداران باید طی دیگر ایام امسال در انتظار آثاری مشابه همانند Leviathan Dawn و یک عنوان ویژه‌ی دیگر نیز باشند. بندیس همچنین در صحبت های جدید خود عنوان کرد که قرار است شاهد شماره هایی ویژه و مینی سری هایی باشیم که مستقیماً به داستانی بزرگ‌تر متصل هستند و پیامد و نتایج آنان نیز در برخی کمیک های دیگر نقش مهمی را ایفا می کنند؛ حتی در میان سری کمیک هایی که به‌دست برایان مایکل بندیس نوشته نمی شوند.

قسمت اول این مینی سری در تاریخ ۲۲ آپریل ۲۰۲۰ مصادف با ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ منتشر می شود.

برای ثبت دیدگاه وارد شوید
  اشتراک  
جدید ها قدیمی ها
پیگیری
amir batman
amir batman

سلام دوستان گل. میشه یکم از این event leviathan بیشتر توضیح بدید. من به کل در جریان نیستم.
خیلی ممنون

ارشیا بشیری

یه رویداد کاملا چرت. یه خبیث جدید ماسک‌دار پیدا می‌شه و تمام سرویس‌های نظامی مخفی و عملیاتی سراسر جهان رو از بین می‌بره. (مثل آرگوس و…) حالا با این کارها می‌خواد ثابت کنه که قهرمان‌ها تمام این مدت اشتباه می‌کردن و مسیر اشتباهی رو برای از بین بردن ظلم و جنایت پیش گرفتن و روش درست رو خودش می‌دونه. در نهایت می‌خواد سلطه ابرقهرمان‌ها رو به پایان برسونه تا شیوه نوین خودش رو برای برقراری عدالت اجرا کنه. تهش هم مشخص می‌شه یکی از شخصیت‌های قدیمی دی سی ئه که زیر ماسکه. سوپرمن هم هدف اصلیشه ولی داستان بیشتر حول… مطالعه بیشتر »

Amirv77
Amirv77

یه سوال هم که برای من پیش اومد موقع خوندن این ایونت این بود که مگه منهانتر ها روبات هایی نبودن که سرکش شدن؟پس ماجرای منهانتر های انسانی چی هست؟

ارشیا بشیری

در واقع همین فرقه منهانترها (Manhunter Cult) از روی همون منهانترهای اندرویدی که محافظین ساختن بوجود اومدن بعد از اینکه منهانترها علیه جهان قیام کردن و یه ناحیه کامل رو از بین بردن، محافظین به اشتباهشون پی بردن و منهانترها رو نابود کردن. البته یه مقداری‌شون باقی موندن و در گوشه و کنار های جهان پنهان شدن. مارک شاو که اولین منهانتر انسانیه از طریق همین «فرقه منهانترها» که توسط همون اندرویدها توی زمین بوجود اومده بود با «منهانتر های مستر» دیدار می‌کنه و لباس و تجهیزات‌شون رو بدست میاره. چون مارک شاو در واقع هدفش مثل خود منهانترها بدست… مطالعه بیشتر »

Amirv77
Amirv77

ممنون بابت توضیحات

darrow
darrow

این برایان مایکل بندیس هم از وقتی داره کمیک های سوپرمن رو مینویسه فکر کرده خوده سوپرمنه. داره ۴ تا سری رو همزمان مینویسه(اکشن کامیکس-سوپرمن-لژیون ابرقهرمانان-عدالت جویان جوان) بعد انتظار داره کیفیت کارش توی هر ۴ سری بالا باشه. یعنی اگه آلن مور، نیل گیمن، هیکمن یا جف جانر هم بودن سطح کارشون پایین میومد. بعد این آقا میاد علاوه بر اینکاراش کارهای اضافه هم میگیره مثل همین مینی سری Leviathan Dawn که تو این مقاله بهش اشاره شده یا توی Superman: Heroes هم به نوشتن کمک کرده. راستش نمی دونم مشکل از منه یا مایکل بندیس ولی من تو… مطالعه بیشتر »

ارشیا بشیری

بندیس توی مارول هم همین بود. خیلی شلوغ کار می‌کنه و این به کارش لطمه می‌زنه
مخصوصاً الان که افت هم کرده و تقریباً تمام کارهاش از یه الگوی تکراری تبعیت می‌کنن این افت بیشتر دیده می‌شه.
یه زمانی بندیس می‌اومد سری دردویل و سری پاورز خلق می‌کرد خواننده فیض می‌برد. الان کارهای جدیدش همه‌ش از یه الگوی تکراری و کلیشه‌ای پیروی می‌کنن. تعدادشون هم که زیاده و همونطور که گفتید کیفیت پایین میاد چون جزئیات مهمی که باید توی هر سری باشه کاهش پیدا می‌کنه.
بعد جلوش هم که نگرفتن می‌تونست بعدها این سری‌ها رو بنویسه ولی مثل اینکه خیلی عجله داره.

آرمان صفا

حقیقتش من خیلی از داستان های بندیس راضی نیستم و رویداد جدیدش هم مالی نبود
داستانهای سوپرمنش اون طراوت ران توماسی رو نداره به هیچ وجه
امیدوارم اشتباه کرده باشم ولی بندیس به نظرم دی سی نویس نیست. مثل جف جانز که مارول نویس نمیتونه باشه
پ ن: ارشیا جان ایمیلت رو چک کن