از مینی سری Harley Quinn and the Birds of Prey رونمایی شد [NYCC2019]

گروه پرندگان شکاری سال داغی را پیش رو دارد. این گروه قرار است با فیلمی اختصاصی خود را به سمت سینماها پیش ببرد و هواداران تازه‌ای برای خود دست و پا کند. از سویی دیگر نویسنده‌ی مشهور، برایان آزارلو، نگارش سری جدید کمیک های پرندگان شکاری را برعهده گرفته است که به خودی خود برای هواداران این گروه هیجان انگیز می باشد. هم‌چنین شخصیت هارلی کویین، که حضور پررنگی در داستان های این گروه دارد نیز با قدرت به حضور خود در دنیای رسانه ادامه می دهد. این شخصیت نه تنها در فیلم اختصاصی پرندگان شکاری نقش اصلی را ایفا می کند، بلکه به عنوان یکی از ستارگان فیلم تازه‌ی جوخه‌ی انتحار نیز حضور خواهد داشت و حتی سریال انیمیشنی خود را نیز در راه دارد.

با در نظر گرفتن تمامی موضوعات، هنوز این ماجرا تمام نشده است، چرا که انتشارات دی سی از انتشار عنوانی تازه با محوریت گروه پرندگان شکاری و شاهدخت جرم و جنایت گاتهام خبر داده است. عنوانی که یک تیم آشنا آن را پدید خواهد آورد. در ادامه تمامی اطلاعاتی که از مینی سری Harley Quinn and the Birds of Prey منتشر شده است را با یکدیگر بررسی خواهیم کرد.

آماندا کانر و جیمی پالمیوتی به عنوان خالقین این مینی سری حضور خواهند داشت. لازم به ذکر است که کمیک مذکور در اصل دنباله‌ای بر رانِ این دو هنرمند در سری کمیک های هارلی کویین می باشد که از سال ۲۰۱۳ انتشار خود را آغاز کرد. کمیک Harley Quinn and the Birds of Prey تحت زیرمجموعه‌ی Black Label برای مخاطبین بزرگسال منتشر خواهد شد.

Harley Quinn and the Birds of Prey

داستان این مینی سری از جایی شروع می شود که جوکر یک جایزه‌ی ۱۰ میلیون دلاری برای سر هارلی کویین تعیین می کند و بدترین خلافکاران گاتهام برای شکار هارلی بسیج می شوند. برای آن‌که هارلی بتواند از قصد و نیت همکار و معشوقه‌ی پیشین‌اش مطلع شود، می بایست از کمک بلک کنری، کاساندرا کین، رنه مونتایا و هانترس بهره بگیرد.

آماندا کانر در رابطه با این عنوان چنین گفت:

جیمی و من خیلی برای انجام این پروژه مشتاقیم. خیلی هیجان‌زده‌ام که در نگارش این عنوان کمک می رسونم، و چند وقتی میشه که فرصت نکردم طرح های داخلی بکشم، پس حتی بیشتر هیجان‌زده هستم! هارلی شخصیت خیلی توپی برای نوشتن و طراحی کردنه، و وقتی پرندگان شکاری رو کنارش قرار بدید حتی لذت‌بخش‌تر هم میشه. و از اون‌جایی که این عنوان برای مخاطبین بالغه، ما تمام سعی خودمون رو می کنیم تا یه عالمه شیطنت انجام بدیم.

پالمیوتی افزود:

من و آماندا خیلی برای خلق کردن این عنوان تازه از دی سی هیجان زده هستیم. ما به دنبال فرصتی مناسب بودیم تا بتونیم داستانی بدون محدودیت برای هارلی خلق کنیم، با بقیه‌ی کاراکترهای کمیک هاش آشنا بشیم و اون رو به گاتهان برگردونیم. همکاری هارلی با پرندگان شکاری زندگی اونا رو زیر و رو می کنه؛ دقیقاً همون‌طوری که دوست داره. همکاری با آماندا برای طراحی و نگارش تا به اینجا تجربه‌ی فوق العاده‌ای بوده و این کتاب شبیه به هیچ‌کدوم از کارهای قبلیِ ما نیست.

باب هریس، از سردبیران انتشارات دی سی نیز پیرامون این مینی سریِ تازه چنین عنوان کرد:

ترکیب آماندا، جیمی و هارلی کویین همیشه باعث خلق داستان هایی عالی برای هواداران هارلی کویین شده و این سری هم از این قاعده مستثنی نیست. تعریف اون ها از کاراکتر هارلی باعث محبوبیت جهانی اون شد. درست مثل عناوین Batman: Last Knight on Earth و Batman/Catwoman این مینی‌سری هم ادامه‌ای بر میراث داستانی هنرمندانی خلاق خواهد بود.

مینی سری Harley Quinn and the Birds of Prey از ماه فوریه سال ۲۰۲۰ انتشار خود را به صورت ماهیانه آغاز خواهد کرد.

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments