از مینی سری The Dreaming: Waking Hours رونمایی شد

با آن‌که نزدیک به دو سال از تولد مجموعه‌ی The Sandman Universe می گذرد، آثار آن با نظمی بهتر و گستردگی کمتر راه خود را به سوی طرفداران‌شان باز می کنند. در میان عناوین این مجموعه نیز کمیک The Dreaming به قلم سایمون اسپوریر که در حال سپری کردن شماره های پایانی‌اش می باشد، از کیفیت و طرفداران قابل توجهی در برابر سایر کمیک های مشابه خود برخوردار است. به همین علت ادامه یافتن این مجموعه کمیک حتی پس از رانِ اسپوریر امری انکارناپذیر به‌‌نظر می رسید و با معرفی جی. ویلو ویلسون به عنوان جانشین او، همگان از ادامه یافتن این کمیک اطمینان پیدا کردند. اما مدتی بعد خبر رسید که سری کمیک The Dreaming در شماره‌ی ۲۰ خود کاملاً به پایان می رسد و بدین ترتیب، بر روی رانِ ویلسون نیز علامت سوالی بزرگ نهاده شد. حال اما با انتشار لیست کامل آثار ماه می، می توان با اطمینان خاطر گفت که ران جی. ویلو ویلسون در قالب یک مینی سری ۱۲ قسمتی با نام The Dreaming: Waking Hours منتشر می شود.

این مینی سریِ تازه در نخسین گام هایش، خود را اثری می نامد که قرار است چیز های عظیم‌تر و وحشتناک‌تری را به کمیک The Dreaming تزریق کند. کمیک The Dreaming: Waking Hours همانند انتظارات ارباب رویاها، یا همان دنیل هال را به عنوان شخصیت مرکزی در خود دارد. در ادامه می توانید اطلاعات کاملی را از مینی سری فوق به‌دست آورید.

The Dreaming: Waking Hours

The Dreaming: Waking Hours
نویسنده: جی. ویلو ویلسون
طراح: نیک رابلز
طراح کاور: بیل سینکویچ

فصلی جدید از حماسه‌ی سندمن به همراه تیمی کاملاً جدید و متشکل از افرادی آشنا و تازه آغاز گشته است!

یکی از سنگین‌ترین مسئولیت های ارباب رویاها (Dream) آفرینش کابوس هاست؛ موجوداتی که خواب ما را به تسخیر درمی آورند و تفکرات‌مان را به سمت تاریکی سوق می دهند. ارباب رویاها مطمئن بود که با قرار دادن این کابوس در فرم تباهی (Ruin) شاهکار بعدی قلمروی خود را بنا کرده است، اما این کابوس چیزی جز شکستی فاجعه‌بار نیست… زیرا تباهی نمی تواند در این امر کمکی کند مگر کاری را که به آن نامیده شده انجام دهد و تمام موقعیت ها را به سمت مارپیچی از عواقب غیرمنتظره بکشاند. متاسفانه در این حین، یک دانش‌پژوه در زمینه‌ی ادبیات شکسپیر به نام لیندی که تازه‌مادری خسته و پریشان است رویای «تباهی» را دیده است… و در این روند، او باعث ورود این موجودیت به جهان بیداری (واقعیت) شده است.

مجموعه‌ی The Sandman Universe درحال تغییر است و در همین حال جی. ویلو ویلسون و نیک رابلز این‌جا هستند تا به شما خوش‌آمد بگویند!


از این مینی سری به عنوان جدیدترین اثر از مجموعه‌ی The Sandman Universe یاد می شود و در مقابل، طرفداران از جی. ویلو ویلسون انتظار دارند که به درستی بتواند از پس چنین کمیکی برآید و قادر شود که عملکرد قابل قبولی را از خود نشان دهد. قسمت نخست از این عنوان در تاریخ ۶ می (۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹) تحت زیرمجموعه‌ی بلک لیبل (Black Label) منتشر می شود.

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments