از کاستوم بتمن برای فیلم جدیدش رونمایی شد

طرفداران از زمان معرفی مت ریوز به عنوان کارگردان فیلم اختصاصی بتمن تا به الان تشنه‌ی آشنایی بیشتر با این فیلم هستند. با این‌حال، به علت دلایل مختلف تنها خبری که به‌دست طرفداران می رسید در موضوع انتخاب بازیگر بود و هیجان آنان در یک سطح مشخص نگهداری می شد. خوشبختانه اکنون دیگر خبری از موضوعات تکراری نیست، زیرا مت ریوز نخستین نگاه به کاستوم اختصاصی‌اش برای شخصیت بتمن در این فیلم را منتشر ساخته است.

این ویدیو که با موسیقی متنی ساخته شده توسط مایکل جاکینو و آن فیلتر های قرمز رنگ همراه شده است، نمایی نسبتاً واضح از بخش های بالاتنه‌ی کاستوم بتمن را به مخاطبان نشان می دهد. بخش مورد توجه اما در طی این تیزر تمرکز بر روی لوگوی خفاش بر روی سینه‌ی بتمن است؛ لوگویی که از نظر بصری کاملاً متفاوت با دیگر لوگوهای پیشین این شخصیت در دنیای سینما به‌نظر می رسد.

هم اکنون می توانید این ویدیو را در کانال آپارات کمیک اسکواد تماشا کنید!

مشاهده در آپارات کمیک اسکواد

حساب توییتر مت ریوز از ماه های پیشین تبدیل به منبعی مطمئن برای خبر های مرتبط با فیلم The Batman شده است. به همین ترتیب، به غیر از این ویدیو، ریوز چندین و چندین خبر اعم از پیوستن بازیگران جدید به فیلمش را در حساب خود تایید نمود.

فیلم The Batman به غیر از حضور رابرت پتینسون، شامل بازیگر و شخصیت هایی چون پائول دینو/ریدلر، کالین فرل/پنگوئن، زوئی کراویتز/کت‌ومن، اندی سرکیس/آلفرد پنی‌ورث و جفری رایت در نقش کمیسر گوردون می شود. شخص رابرت پتینسون نیز پیش از تمامی بازیگران، موقعیت ایفای نقش بتمن را از دستان بن افلک گرفت و تبدیل به جدیدترین شوالیه‌ی شنل‌پوش گاتهام شد.

The Batman

این فیلم به کارگردانی مت ریوز درحال آماده شدن برای اکران در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (۴ تیر ۱۴۰۰) می باشد و انتظار می رود که به‌زودی تصاویر و اخبار هیجان‌انگیز دیگری را نیز در رابطه با آن شاهد باشیم.

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments