کمپانی برادران وارنر برنامه هایی برای ساخت فیلم The Trench دارد

فیلم آکوامن نه تنها پرفروش ترین فیلم ساخته شده از روی شخصیت های دی سی است بلکه یکی از شگفتی های سال ۲۰۱۸ به شمار می آید! این فیلم توانست با فروشی بیش از ۱ میلیارد دلار، کاراکتری گمنام و دست کم گرفته شده را به یکی از غول های باکس آفیس تبدیل کند و او را به اوج محبوبیت خود برساند! حال خبر می رسد که کمپانی برادران وارنر برنامه هایی برای ساخت یک اسپین آف عجیب از این فیلم را دارد.

طبق گزارشات به دست آمده، نوا گاردنر و ایدن فیتزگرالد برای نگارش فیلمنامه‌‌ی فیلمی ترسناک در رابطه با The Trench استخدام شده اند. جیمز وان (کارگردان فیلم آکوامن) و پیتر سافران نیز به عنوان تهیه کنندگان این اثر انتخاب شده اند. کمپانی برادران وارنر قصد دارد این فیلم را پیش از قسمت دوم فیلم آکوامن اکران کند. هر چند ساخت این فیلم هنوز قطعی نشده است اما جیمز وان در رابطه با آن توئیتی را منتشر کرده است:

طی مراحل پیش تولید [فیلم آکوامن]، من عاشق ترنچ و دیزاینی که داشت شدم… و خیلی امیدوار بودم تا بتونم  این جهان رو بیشتر کشف کنم و به تصویر بکشم. (البته، در حال حاضر، من چیزی رو در رابطه با این پروژه تایید و یا تکذیب نمی کنم)

اطلاعات بیشتری از این فیلم منتشر نشده است اما طبق گزارشات، احتمالاً در قلمروی ترنچ جریان دارد و بازیگران اصلی فیلم آکوامن در آن حضور ندارند.

اولین حضور The Trench به قسمت اول سری کمیک های Aquaman New 52 برمی‌گردد که اولین ران جف جانز و ایوان ریس برای سری کمیک های آکوامن در سال ۲۰۱۱ بود.

آکوامن 2

موجودات ترنچ عده‌ای از مردم آتلانتیس بودند که پس از غرق شدن آتلانتیس، از نظر ژنتیکی، به گونه‌ای دیگر جهش یافتند و وجه انسانی و قدرت تکلم خود را از دست دادند که این موضوع باعث شد آن ها دارای خوی حیوانی شوند و به هر موجودی که به قلمرو شان وارد می شود حمله کنند و برای یافتن غذا به وحشی گری روی آورند. باید دید برنامه های برادران وارنر برای ساخت این فیلم به کجا خواهد رسید.

16 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments