اطلاعاتی تازه از آینده انتشارات دی سی از زبان سردبیران آن [SDCC2019]

پنجاهمین مراسم کمیک کان سن دیگو رسماً آغاز شده است. کمیک کان مراسمی است که طی آن انتشارات و کمپانی های بزرگ و کوچک دنیای کمیک و سرگرمی از پروژه های تازه و برنامه های خود برای آینده رونمایی می کنند. انتشارات دی سی نیز در این مراسم حضور دارد و مثل دیگر همتایان خود، سعی می کند هواداران خود را راضی نگه دارد. از همین رو، سردبیران این غول صنعت کمیک، دن دیدیو و جیم لی، با کمک جو هیل (موسس مجموعه‌ی Hill House) اطلاعاتی مختصر از برنامه های این انتشارات را به اشتراک گذاشته‌اند.

پیش از هر چیز در رابطه با تغییرات اخیر انتشارات دی سی گفته شد و بحث تعطیلی ایمپرینت های پیشین به میان آمد. آن هم با توضیح این موضوع که بسته شدن این زیرمجموعه ها تنها برای یکپارچه کردن انتشارات دی سی انجام گرفته و البته فاصله‌ی میان ایمپرینت ورتیگو و انتشارات دی سی به مرور زمان در حال کمتر شدن بوده است. سپس در رابطه با برنامه های این انتشارات برای یکپارچه کردن دنیای خود سخنانی به میان آمد. سردبیران انتشارات دی سی رویداد Year of the Villain که از دل عنوان لیگ عدالتِ اسکات اسنایدر بیرون می آید را فرصتی برای قوت بخشیدن به این تجسم دانستند.

Legion of Super-Heroes

دیدیو همچنین عنوان کرد که ران تام کینگ در سری کمیک های بتمن، تنها بخشی کوچک از برنامه‌ای بزرگ است و حتی نسبت به برنامه های پیشین آن ها کوچک تر به نظر می رسد. او افزود که این انتشارات قصد کاهش تعداد عناوین خود را دارد، آن هم در حالی که گوناگونی و تنوع میان آن ها را افزایش دهد.

در بخشی از سخنان نیز جیم لی اعلام کرد که قرار است با برایان مایکل بندیس در عنوان لژیون ابرقهرمانان (Legion of Super-Heroes) برای طراحی یک داستان کوتاه همکاری داشته باشد؛ داستانی که طبق گفته های این اشخاص، برای معرفی این عنوان کافی بنظر می آید. در ادامه همچنین لی خود را یکی از هواداران بزرگ این گروه دانست و آن را با جهش یافته های انتشارات مارول همتراز دانست. دیدیو نیز این موضوع را تایید کرد و گفت که تنها تصاویر قابل مشاهده بر روی دیوار دفتر جیم لی، تصاویری از لژیون ابرقهرمانان اثر مایک گرل می باشند.

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments