اطلاعاتی تازه از سریال سندمن: ارباب رویاها منتشر شد

در روز های گذشته با خبری داغ مبنی بر ساخته شدن سریالی بر اساس سری سندمن: ارباب رویاها مواجه شدیم. سریالی که بدون شک از مورد انتظارترین آثار تلویزیونی پیشِ رو چه برای عشاق دنیای کمیک و چه برای هواداران سینما و تلویزیون به حساب می آید. هم اکنون نیز اطلاعات بیشتری از این سریال منتشر شده است که ما را با جدیدترین محصول نتفلیکس بیشتر آشنا می کند؛ اطلاعاتی همچون تعداد قسمت های فصل اول، نقش واضح سازندگان و حتی خلاصه‌ای رسمی از داستان آن؛ با ما همراه باشید.

سندمن

شبکه‌ی نتفلیکس رسماً تایید کرده است که آلن هینبرگ (نویسنده‌ی فیلم Wonder Woman) به عنوان نویسنده، تهیه کننده‌‌ی اجرایی و شورانر سریال انتخاب شده است. همچنین اعلام شده است که نیل گیمن (نویسنده‌ی سری کمیک های سندمن) نیز به عنوان نویسنده و تهیه کننده در کنار دیوید اس. گویر (تهیه کننده‌ی فیلم Dark Knight) حضور دارد. این سریال شامل ۱۰ قسمت خواهد بود و همچنین یک قسمت فرعی نیز، تعداد قسمت های این سریال را به ۱۱ می رساند. اولین قسمت این سریال توسط گیمن، هینبرگ و گویر نوشته خواهد شد. در ادامه می توانید خلاصه‌ای رسمی از داستان این سریال را مشاهده کنید:

داستانی غنی آمیخته با افسانه های نوین و فانتزی های تاریک که در آن قصه های معاصر و داستان های تاریخی و افسانه‌ای به شکلی یکپارچه در هم آمیخته شده‌اند. سندمن پیرامون مردم و مکان هایی است که تحت تاثیر مورفیوس، ارباب رویاها قرار گرفته‌اند. آن هم درحالی که او سعی می کند اشتباهات کیهانی و انسانی‌اش را که در طول عمرِ بی کران خود مرتکب شده است، جبران کند.

چنینگ دانگی، مدیر عامل شبکه‌ی نتفلیکس در رابطه با این سریال گفت:

ما واقعا هیجان زده‌ایم تا با تیم شگفت انگیز نیل گیمن، دیوید اس. گویر و آلن هینبرگ همکاری کنیم تا بالاخره بتونیم به سری کمیک نمادین نیل [گیمن]‌‌، یعنی سندمن، در تلویزیون زندگی ببخشیم. از کاراکترها و داستان غنیش گرفته تا دنیاهای پیچیده‌اش، ما برای ساخت سریالی حماسی و تازه، که به درون این جهان عمیق و محبوب سفر می کنه، هیجان زده هستیم.

با تمام حرف های گفته شده و جزئیاتی که تا به الان از این سریال منتشر شده است، هنوز اطلاعاتی از تاریخ پخش این سریال در دسترس نیست.

12 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments