اطلاعات جدیدی از بازی Marvel’s Avengers منتشر شد

حدوداً دو سال پیش استودیوی اسکوئر انیکس از بازی جدیدی حول محور گروه انتقام جویان رونمایی کرد و تیزر کوتاهی را نیز از آن به نمایش گذاشت. حال پس از مدت ها انتظار در جشنواره‌ی E3 امسال، اولین تریلر این بازی منتشر و تاریخ انتشار آن نیز مشخص شده است. البته در حال حاضر این تریلر آن طور که باید و شاید هواداران را راضی نکرده است و اکثر بازخوردها نسبت به آن، تا به اینجای کار، منفی بوده‌اند. در ادامه ضمن تماشای تریلر این بازی، می توانید شاهد اطلاعات تکمیلی منتشر شده از آن باشید.

مشاهده در آپارات کمیک اسکواد

ابرقهرمانان حاضر در این بازی عبارت‌اند از:

کاپیتان آمریکا، ثور، بلک ویدو، آیرون من، هالک و هنک پیم (مرد مورچه‌ای)

در کنار سایر اطلاعات جانبی بازی، گفته شده است که کسانی که این بازی را بر روی کنسول PS4 پیش خرید کنند می توانند نسخه بتای آن را برای مدت زمانی معین، زودتر از دیگر مشتریان تجربه کنند. همچنین به نظر می آید که دارندگان کنسول PS4 از مزایای زیاد دیگری نیز بهره مند خواهند بود که با توجه به ژاپنی بودن ناشر بازی یعنی اسکوئر انیکس، قابل انتظار بود؛ البته هنوز اطلاعات زیادی در این باره منتشر نشده است.

Well, we all lost something that day
but that’s not how this story ends

این بازی که توسط کریستال داینامیکس (سازنده‌ی سری جدید بازی های Tomb Rider) و ایدوس مونترال (سازنده‌ی دو بازی اخیر مجموعۀ Deus Ex) تهیه شده است، آغاز همکاری بین مارول و اسکوئر انیکس می باشد که احتمالاً با چند پروژه‌ی دیگر ادامه خواهد داشت.

کاپیتان آمریکا

این بازی در ژانویه سال ۲۰۱۷ با عنوان Avengers Project معرفی شد و با نزدیک شدن به جشنواره‌ی E3 از نام واقعی آن پرده برداری شد. شائون اسکیج، کارگردان عنوان Uncharted و استفان بری، که تهیه کنندگی عنوان Dead Space را برعهده داشته است، سال پیش به این پروژه پیوستند.

همچنین از نام صداپیشگان بازی پرده برداری شده است: جف شاین برای صداپیشگی کاپیتان آمریکا، تروی بیکر صداپیشه‌ی دوست داشتنی و از صداگذاران سابق شخصیت کلینت بارتون/هاکای در بازی های لگویی و انیمیشن های مارول برای صداپیشگی در نقش بروس بنر، لورا بیلی از صداگذاران قدیمی کاراکترهای مونث مارول از جمله گامورا و ناتاشا رومانوف، باری دیگر برای صداپیشگی بلک ویدیو حضور دارد، همچنین نولان نورث از صداپیشگان محبوب و درجه یک بازی های ویدیویی در نقش آیرون من و در آخر تراویس ویلینگهام به عنوان صداگذار شخصیت ثور نیز در این مجموعه حضور دارد.

بازی Marvel’s Avengers برای پلتفرم های PS4 و Xbox One و همچنین PC، در تاریخ ۱۵ می سال ۲۰۲۰ میلادی (۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) منتشر خواهد شد.

8 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments