اطلاعات جدیدی از برنامه آینده‌ی دنیای سینمایی مارول منتشر شد

این روز ها دنیای سینمایی مارول و اخبار و شایعات پیرامون آن، به یکی از پر بحث ترین موضوعات فضای مجازی تبدیل شده است، از حاشیه ها و اتفاقات بعد از اخراج جیمز گان گرفته تا عناوین احتمالی قسمت چهارم فیلم انتقام‌ جویان، همه و همه باعث تسخیر فضای مجازی به دست دنیای سینمایی مارول شده اند.

اما در روز های گذشته اخبار مهمی از آینده دنیای سینمایی مارول منتشر شده است که هواداران را بیش از پیش درباره آینده‌ی فیلم های این استودیو کنجکاو می‌کند.

به تازگی کوین فایگی در صحبت های جدید خود تایید کرد که نخستین تریلر قسمت چهارم انتقا‌م جویان تا قبل از به پایان رسیدن سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر می شود، همچنین فایگی اضافه کرد که ممکن است شخصیت نیمور نیز پس از شایعات فراوان در دنیای سینمایی مارول حضور پیدا کند، اما هنوز دلیل و زمان آن مشخص نیست.

نیمور

در کنار تمام این موضوعات، بنا بر گفته های کوین فایگی سومین قسمت از سری فیلم های محافظین کهکشان پس از اخراج جیمز گان در حالت تعلیق قرار دارد. موضوعی که مطمئناً باعث خشم طرفداران این فرانچایز در سرتاسر جهان می شود.

محافظین کهکشان

با توجه به گفته های کوین فایگی و هم چنین شایعات پیرامون دنیای سینمایی مارول باید منتظر خبر ها و اتفاقات زیادی درباره‌ی آینده‌ی دنیای سینمایی مارول باشیم.

2 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments