اطلاعات جدیدی از برنامه آینده‌ی دنیای سینمایی مارول منتشر شد

این روز ها دنیای سینمایی مارول و اخبار و شایعات پیرامون آن، به یکی از پر بحث ترین موضوعات فضای مجازی تبدیل شده است، از حاشیه ها و اتفاقات بعد از اخراج جیمز گان گرفته تا عناوین احتمالی قسمت چهارم فیلم انتقام‌ جویان، همه و همه باعث تسخیر فضای مجازی به دست دنیای سینمایی مارول شده اند.

اما در روز های گذشته اخبار مهمی از آینده دنیای سینمایی مارول منتشر شده است که هواداران را بیش از پیش درباره آینده‌ی فیلم های این استودیو کنجکاو می‌کند.

به تازگی کوین فایگی در صحبت های جدید خود تایید کرد که نخستین تریلر قسمت چهارم انتقا‌م جویان تا قبل از به پایان رسیدن سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر می شود، همچنین فایگی اضافه کرد که ممکن است شخصیت نیمور نیز پس از شایعات فراوان در دنیای سینمایی مارول حضور پیدا کند، اما هنوز دلیل و زمان آن مشخص نیست.

نیمور

در کنار تمام این موضوعات، بنا بر گفته های کوین فایگی سومین قسمت از سری فیلم های محافظین کهکشان پس از اخراج جیمز گان در حالت تعلیق قرار دارد. موضوعی که مطمئناً باعث خشم طرفداران این فرانچایز در سرتاسر جهان می شود.

محافظین کهکشان

با توجه به گفته های کوین فایگی و هم چنین شایعات پیرامون دنیای سینمایی مارول باید منتظر خبر ها و اتفاقات زیادی درباره‌ی آینده‌ی دنیای سینمایی مارول باشیم.

2 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Alireza

فیلم جنگ بینهایت چه کرد که خیلی از طرفداراکمیک بوک تا آدمای عادی منتظر یه تریلر  از اونجرز ۴(نابودی )هستند احتمالا اونجرز ۴لحظه اوج این مجموعه ده ساله هست امیدوارم هر چه زودتر ببینیمش که منتظریم نیمور هم شخصیتی هست که دردسر زیاد ایجاد میکنه بشخصه حرف انهایی که میگن آکوامن تقلید کامل از نیمور درک نمیکنم چون به جز اینکه این دو پادشاه آتلانتیس هستند از نظر شخصیتی هیچ شباهتی به هم ندارن امیدوارم با برنامه ریزی این قهرمان عوضی رو بیارن:-) .پ.ن :شدیم پر حرفترین عضو سایت عجب.

Captain Steve Lover

خیلی تاخیر خوردن محافظان کهکشان ۳ تو ذوق من زد،حتی به عنوان یه مارول فن دو اتیشه که حتی قبل از اکران اونجرز ۲۰۱۲، با دنیای سینمایی مارول همراه بود واقعا خیلی زد تو ذوقم اون حرکت. شاید چون توی عالم کمیک کرکتر ادام وارلاک یکی از محبوب ترین کرکتر ها واسه منه و با توجه به تمام مقالات کمیک بوکی که ازش خوندم و اورجین جذابش و ارتباط تنگاتنگش با کرکتر های کیهانی مارول،خیلی دوست داشتم تو سینما ببینمش.حتی بنظرم ادام وارلاک و سنتری دوتا کرکتر هستن که پتانسیل سینماییشون از ۹۰ درصد کرکتر های سینمای ابرقهرمانی بالاتره. امیدوارم… مطالعه بیشتر »