اطلاعات جدیدی از سری جدید کمیک های افراد ایکس منتشر شد [SDCC2018]

زمانی که اعلام شد سری جدیدی با عنوان X-Men Black منتشر خواهد شد و تصویر کاراکتر مگنتو روی جلد آن قرار داشت، هواداران فکر کردند که ایکس من بلک یک سری مستقل با محوریت مگنتو می‌باشد و در آن شاهد یک تیم جدید به رهبری مگنتو خواهیم بود، اما اینطور نیست. در پنل اختصاصی افراد ایکس در کمیک کان سن دیگو ۲۰۱۸، معلوم شد که ایکس من بلک یک سری شامل چند کمیک وان شات (تک قسمتی) است و عنوان هر قسمت نام یکی از میوتانت‌های خبیث و معروف است که یک سری داستان‌های تکمیلی راجع به کاراکتر آپوکالیپس را روایت خواهند کرد.

عناوین ایکس من بلک و نویسندگان و طراحان آن‌ها به این ترتیب است:

Magneto #1 – Chris Claremont / Dalibor Talajic

Mojo #1 – Scott Auckerman / Nick Bradshaw

Mystique #1 – Seanan McGuire / Marco Failla

Juggernaut #1 – Robbie Thompson / Shawn Crystal

Emma Frost #1 – Leah Williams / Chris Bachalo

مگنتو

همانطور که ملاحظه می‌کنید، نام کریس کلرمانت، نویسنده‌ی بزرگ سری نخست کمیک‌های Uncanny X-Men، در میان تیم نویسندگان ایکس من بلک دیده می‌شود.

به علاوه، انتشارات مارول اعلام کرد که قصد دارد سری کمیک‌های Uncanny X-Men را احیاء کند. چاپ اولین سری از این عنوان در دهه‌ی ۷۰ آغاز شده بود و تا بیش از پانصد قسمت ادامه پیدا کرد، و افرادی مثل کریس کلرمانت، دیو کاکرام، لن وین و… روی آن کار کردند. دومین سری آن نیز بین سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ منتشر شد. حالا گفته شده که انتشار سری جدید آن از ماه نوامبر آغاز خواهد شد. البته هنوز تیم نویسندگی و طراحی این سری مشخص نشده است و باید منتظر اخبار بعدی باشیم.

2 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments