اطلاعاتی تازه از سریال Green Lantern منتشر شد

سریال فانوس سبز (Green Lantern)، یکی از مورد انتظارترین سریال‌های پیشِ روی دی سی می‌باشد که قرار است ما را با قهرمانان زمردین جهان دی سی در ماجراجویی‌هایشان همراه کند. هواداران انتظار داشتند که در جریان مراسم DC Fandome اطلاعاتی از این سریال منتشر شود و عطش آن‌ها را برای تماشای آن بیشتر کند، اما متاسفانه چنین اتفاقی رخ نداد و تا به امروز، تنها چیزی که هواداران در اختیار داشتند شایعات متعدد بود. اما حالا با انتشار اخبار رسمی و تازه، تماشاگران اندکی بیشتر می‌دانند که با چه چیزی روبه‌رو خواهند بود.

فصل اول این سریالِ ۱۰ قسمتی توسط «گرگ برلانتی» تهیه و به دست سث گراهام اسمیت (از عوامل The Lego Batman Movie و It) ساخته خواهد شد. هنوز مشخص نیست که آیا این سریال داستان مجزای خود را خواهد داشت و یا به یکی از یونیورس‌های سینمایی دی سی مرتبط است. در معرفی رسمی سریال این‌گونه می‌خوانیم:

سرویس HBO Max به همراه کمپانی‌های دی سی، برلانتی پروداکشنز و برادران وارنر، اقتباسی برجسته از کمیک‌هایی نمادین را تقدیم شما خواهد کرد؛ یک ماجراجویی عظیم که وسعت آن به دهه‌ها و کهکشان‌های بسیار کشیده می‌شود. سریال فانوس سبز داستان چندین فانوس سبزِ متفاوت را بیان خواهد کرد؛ کسانی همچون «گای گاردنر»، «جسیکا کروز»، «سایمون باز»، آلن اسکات (اولین فانوس سبزِ تاریخ و یک مرد همجنس‌گرا) و بسیاری دیگر. شخصیت‌های محبوبی مثل «سینسترو» و «کیلوواگ» هم در سریال حضور خواهند داشت و شاهد چندین کاراکتر تازه نیز میان سپاه فانوس‌های سبز خواهیم بود.

آنچه که توجه بسیاری را در نگاه اول جلب می‌کند، غیبت «هال جوردن»، «جان استوارت» و حتی «کایل راینر» می‌باشد که این ایده را به هواداران داده است که شاید در فصل‌های بعدی و یا فیلم اختصاصی فانوس سبز شاهد این کاراکترها باشیم. هرچند که طبق شایعات، به مراتب، نام هال جوردن طی سریال به گوش خواهد رسید.

آلن اسکات و اعضای سپاه فانوس سبز

شورانر سریال، سث گراهام اسمیت، به‌خاطر نوشتن رمان‌هایی چون «آبراهام لینکلن: شکارچی خون‌آشام» و «غرور و تعصب و زامبی‌ها» شهرت دارد. وی به همراه مارک گوگنهایم (از نویسندگان سریال‌های CWverse و فیلم Green Lantern) فیلمنامه‌ی سریال را خواهد نوشت. پیش از این گفته می‌شد که «جف جانز» قرار است از عوامل سریال و فیلم فانوس سبز باشد که به‌نظر می‌آید با جنجال‌های پیش آمده چنین چیزی اتفاق نخواهد افتاد. همین‌طور لازم به ذکر است که گرگ برلانتی این سریال را بزرگ‌ترین سریال دی سی معرفی کرده بود.

11 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments