انتشارات مارول از رویداد Contagion رونمایی کرد

نشریه های بزرگ صنعت کمیک، همواره سعی بر آن داشته‌اند تا با انتشار رویدادهایی عظیم و سرگرم کننده، هواداران خود را به وجد بیاورند و لحظات خوبی را برای آن ها رقم بزنند. انتشارات مارول که یکی از دو غول صنعت کمیک به شمار می رود نیز سالیان سال است که مانند رقیبش چنین اصولی را در پیش گرفته است. جهان مارول که به تازگی از خطری که آن را طی رویداد War of the Realms تهدید می کرد رهایی یافته، با خطری دیگر بر سر راه خود مواجه است، و حالا که بازار عناوین حول محور زامبی ها و ویروس های پیشرفته، با آثاری مانند رویداد DCeased و سری مردگان متحرک گرم است، وقتش رسیده که انتشارات مارول نیز از برگ برنده‌اش رونمایی کند.

مینی سری Contagion، جدید ترین رویداد انتشارات مارول خواهد بود که در ۵ قسمت و به صورت هفتگی منتشر خواهد شد. نویسندگی آن را اد بریسون و طراحی آن را اشخاصی چون روگ آنتونیو، استفان سگوویا، مک چتر، دیمین کوسیرو و آدام گورهام برعهده خواهند داشت. در این عنوان، شاهد پخش شدن ویروسی خطرناک و مهار نشدنی در سطح شهر نیویورک خواهیم بود که مردم و جمع کثیری از قهرمانان را مبتلا خواهد کرد. در این رویداد قهرمانانی چون مون نایت، آیرون فیست، ثینگ، لوک کیج و جسیکا جونز برای مبارزه و پیدا کردن راهی برای مقابله با ویروس مربوطه، حاضر خواهند بود.

جیک توماس (ادیتور این رویداد) طی بیانیه‌ای گفت:

نمی تونم صبر کنم تا هوادارها این داستان رو مطالعه کنن. این تهدید با بقیه‌ی تهدیداتی که قهرمانان ما با اونا دست و پنجه نرم می کنن متفاوته. و تماشا کردن اینکه چطور تمام نیروها و سپرهای دفاعی‌شون شکسته میشن خیلی هیجان انگیز، و البته کمی هم ترسناکه! ما گروهی فوق العاده از طراحان رو جمع کردیم و اد بریسون واقعاً گل کاشته و داره یکی از ترسناک ترین، بامزه ترین و احساسی ترین کارهای کل دوران کاریش رو می نویسه. این تمام چیزیه که شما از یک رویداد بزرگ و دیوانه وارِ مارول که همش طی یک ماه به دستتون می رسه انتظار دارید!

در ادامه می توانید کاوری از این رویداد و خلاصه‌ای از داستان آن را مشاهده کنید.

Contagion

Contagion 1-5
نویسنده: اد بریسون
طراحان: روگ آنتونیو، استفان سگوویا، مک چتر، دیمین کوسیرو و آدام گورهام
طراح کاور: جوآن جوزه ریپ
طراح کاورهای پیوسته: رایان براون

شیطانی تازه و باورنکردنی به جهان مارول قدم می گذارد!
نیرویی به ظاهر متوقف نشدنی به جهان مارول هجوم آورده است و تمامی قهرمانانی که خیابان های شهر نیویورک به خود دیده‌اند، باید دست به دست یکدگیر دهند تا بتوانند جلوی آن را بگیرند. ماده‌ای عجیب قهرمانان و مردم شهر را آلوده کرده است و آنان را از نیروی حیات خالی می سازد، دانش و توانایی های آنان را بر دست می گیرد و در مقابل جادو و علم شکست ناپذیر است. این نیروی عجیب از کجا آمده است؟ آیا چیزی می تواند جلوی آن را بگیرد؟ و چه کسی تسلیم قدرت مخرب و هولناک آن خواهد شد؟


همچنین لازم به ذکر است که هر کدام از قسمت های این رویداد ۳۲ صفحه خواهند داشت.

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments