انتشار سری جدید کمیک های Metal Men تایید شد

گروه Metal Men از گروه های قدیمی انتشارات دی سی به شمار می رود که مدتی است در جهان دی سی غایب می باشد. آخرین حضور این گروه به رویداد شوالیه های تاریک: متال برمی گردد که البته نقش چندانی نیز در آن نداشتند و به یک حضور افتخاری اکتفا کردند. اما بنظر می آید که انتشارات دی سی هنوز این ابرقهرمانان قدیمی را فراموش نکرده است و قرار است آنان را در قالب یک مینی سری تازه به صحنه‌ی نمایش بازگرداند. آن هم در یک مینی سری که داستانش در رویداد متال ریشه دارد و گویا باید شاهد خلق شخصیتی جدید به نام Nth Metal Man در آن باشیم!

هواداران احتمالاً فلز نهم که بنظر می آید با شخصیت جدید این مینی سری در ارتباط باشد را با رویداد متال شناخته‌اند و از اهمیت آن در این عنوان باخبر هستند. در رویداد مشخص شده، این فلز باعث راه یافتن نسخه هایی شیطانی از بتمن به جهان دی سی شد. نویسندگی این مینی سری را سردبیر انتشارات دی سی، دن دیدیو (نویسنده‌ی عنوان Wednesday Comics) و طراحی آن را شین دیویس (طراح Superman: Earth One) و میشل دلکی بر عهده خواهند داشت. این عنوان دارای ۱۲ قسمت است و حاوی کاور واریانتی از فیلیپ تن خواهد بود.

در ادامه می توانید کاور قسمت اول و خلاصه‌ای کلی از داستان مینی سری Metal Men را مشاهده کنید:

Metal Men

Metal Men
نویسنده: دن دیدیو
طراحان: شین دیویس و میشل دلکی
طراح کاور: شین دیویس
طراح کاور واریانت: فیلیپ تن

گروه Metal Men باز می گردد! و دوباره و دوباره و دوباره باز می گردد. انتشارات دی سی به آزمایشگاه روباتی دکتر ویل مگنوس، هنگامی که او سعی می کند دریابد دانشمند بودن در دنیای مدرن چگونه است، نگاهی عمیق می اندازد. اکتبر امسال سردبیر انتشارات دی سی، دن دیدیو به همراه طراحانی چون شین دیویس و میشل دلکی مینی سری ۱۲ قسمتی تازه‌ای از گروه Metal Men را به دست مخاطبان خواهند رساند. داستانی که از دل رویداد شوالیه های تاریک: متال بیرون آمده است.

پس از خلق‌شان در سری کمیک های Showcase و سابقه‌ی طولانی انتشارات دی سی در ژانر علمی تخیلی، اینبار گروه Metal Men انباری پر از روبات های قدیمی را کشف می کنند؛ نسخه هایی قدیمی از خودشان که زوار در رفته هستند و به جای آن که پس از نبردهای قهرمانانه‌‌شان بازسازی شوند، به حال خود رها شده‌اند. در همین حال، ماده‌ای عجیب از فلز نهم در بخش علمی کوهستان Challenger پیدا می شود… همان کوهستانی که در پایان رویداد شوالیه های تاریک: متال، در شهر گاتهام ظاهر شد و نقشی مهم در سری New Challengers از مجموعه‌ی New Age of Heroes ایفا کرد.


این گروه توسط رابرت کانیگر و راس اندرو در قسمت ۳۸ سری کمیک های Showcase در سال ۱۹۶۲ خلق شد. نام اعضای این گروه برگرفته از چند فلز متفاوت است و توسط دکتر مگنوس ساخته شده‌اند.

دن دیدیو در رابطه با مینی سری جدید Metal Men گفت:

من یکی از هواداران قدیمی گروه Metal Men هستم و چند سال پیش فرصت این رو داشتم تا به مدت کوتاهی در سری Wednesday Comics برای این گروه نویسندگی کنم. با این سری جدید ما نگاهی خواهیم داشت به ماهیت اون چیزی که گروه Metal Men رو انسان گونه می کنه. اون هم با گیر انداختن اون ها بین خالق‌شون، دکتر مگنوس و کاراکتر تازه‌ای به اسم Nth Metal Man که به اون ها زندگی بخشیده. دلیل اینکه من برای این سری هیجان زده هستم اینه که ما ضمن وفاداری به داستان های دیگه، می تونیم داستان خودمون رو در جهتی تازه خلق کنیم.

شین دیویس نیز عنوان کرد:

من سوپرمن رو با کمیک Superman: Earth One به نسلی تازه معرفی کردم و هوادارها به من گفتن که نگرش ما به کلارک کنت و سوپرمن واقعاً براشون اهمیت داره. من و دن یک هدفی در سری جدید Metal Men داریم و اون هم اینه که به همه یک عنوان سرگرم کننده و با کیفیت رو ارائه بدیم که پاسخی به دیگر داستان های علمی تخیلی مدرنه. اون هم به شیوه‌ای که فقط توی دی سی میشه انجام داد. امیدوارم هوادارها از داستان ما درمورد زندگی ساختگی خوش‌شون بیاد و انسانیت نامنتظره‌ی درون این ربات ها رو ببینن.

نخستین قسمت از مینی سری Metal Men در تاریخ ۱۶ اکتبر (۲۴ مهر) منتشر خواهد شد.

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments