انتقام جویان در ماه نوامبر راهی یک سفر فضایی خواهند شد

سری کمیک های انتقام جویان به قلم جیسون آرون از آغاز انتشار تا به الان، میزبان اتفاقات عظیم و هیجان انگیز بسیاری بوده است. بخش اعظمی از این رخداد های متنوع حاصل تلاش های آرون و طراحانی چون مک گینس و مارکوئز است که داستان ها و ماجراجویی های بزرگی را برای انتقام جویانِ دنیای مارول به ارمغان آورده‌اند. نوامبر سال جاری میلادی آرون این گروه محبوب را به یک ماجراجویی تازه در کهکشانی دور می فرستد. ماجرایی که خود پیش زمینه‌ای برای رویدادی بزرگ تر خواهد بود، و البته بنظر می رسد که قرار است شاهد بازگشت یکی از اعضای کلیدی و محبوب انتقام جویان نیز باشیم.

با انتشار قسمت ۲۷ سری کمیک های انتقام جویان، آرک Starbrand Reborn آغاز خواهد شد که به آرکی عظیم در سال ۲۰۲۰ منتهی می شود. در این شماره قهرمانان مارول به کهکشانی دور سفر خواهند کرد که به عنوان یک زندان فضایی شناخته می شود. ادیتور ارشد مارول در رابطه با این عنوان گفت:

همون طور که پارسال توی عناوین روز مجانی کمیک مشخص شده بود، انتقام جویان به فضا سفر می کنن؛ به کهکشانی قرنطینه شده که خونه‌ی خطرناک ترین جنایتکار ها و موجودات جهان هستیه. دلیل سفرشون چیه؟ سیگنالی که نشون میده یک Starbrand تازه فعال شده. چرا یکی از سیستم های امنیتی زمین باید در فضای دوردست به کار بیفته و چه کسی به این قدرت نابودگر کیهانی دست پیدا کرده؟ این چیزیه که انتقام جویان باید بفهمن و مطمئن باشن که برای فهمیدنش زنده می مونن.

کاور این قسمت چندین دست را با علامت Starbrand نشان می دهد و البته بازگشت ناتاشا رومانوف ملقب به بیوه سیاه را نیز تایید می کند! این شخصیت از آغاز سری جدید انتقام جویان غایب بوده است و در دیگر عناوین انتشارات مارول حضور پیدا کرده است. البته این جاسوس محبوب تنها شخصی نیست که باز می گردد، زیرا اد مک گینس نیز باری دیگر به عنوان طراح این سری ظاهر خواهد شد و با آرون همکاری خواهد کرد.

در ادامه می توانید خلاصه‌ای از داستان قسمت ۲۷ سری کمیک های انتقام جویان را مطالعه کنید:

انتقام جویان

انتقام جویان ۲۷#
نویسنده: جیسون آرون
طراح و طراح کاور: اد مک گینس

اد مک گینس برای یک ماجراجویی فضایی و حماسی بازخواهد گشت که در طی آن انتقام جویان را به زندانی بیگانه با وسعت یک کهکشان می فرستد. جایی که صاحب مرموز و جدید قدرت نیرومندِ Starbrand ظاهر شده است و کیهان را در آشوب فرو برده است. خدا را سپاس که انتقام جویان جدید ترین عضو خود، بیوه سیاه را به همراه آورده‌اند.

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments