اولین تریلر رسمی فیلم هل‌ بوی منتشر شد

در نهایت پس از گذشت چند سال از آخرین اقتباس سینمایی هل‌ بوی به دست گیلرمو دل تورو، ریبوت این مجموعه برای باری دیگر، پا به عرصه گذاشت تا وجه تاریک تری از این شخصیت دوست داشتنی را در قالب سینما به تصویر بکشد.

نکته حائز اهمیت در تولید این ریبوت کاملاً مشخص است؛ دو فیلم قبلی اقتباس شده از این شخصیت به کارگردانی شخص بزرگی به نام گیلرمو دل تورو، به تنهایی کار را برای عوامل سازنده این ریبوت سخت تر می کند، زیرا عوامل فیلم باید بتوانند در کنار بها دادن به نکات کمتر پرداخته شده‌ی شخصیت هل‌ بوی، در حد دو فیلم قبلی و یا حتی فراتر گام بردارند و در آخر تجربه جدیدی را از این شخصیت دوست داشتنیِ سری کمیک های انتشارات دارک هورس خلق کنند.

هم اکنون می توانید اولین تریلر این فیلم را در کانال آپارات کمیک اسکواد مشاهده کنید!

مشاهده در آپارات کمیک اسکواد

هم چنین در طی روز های گذشته، پوستر جدیدی از این فیلم منتشر شد که می‌توانید آن را در تصویر پایین مشاهده کنید.

هل بوی

این فیلم به کارگردانی نیل مارشال و با حضور بازیگرانی مانند میلا یوویچ، ایان مک‌شین و صد البته دیوید هاربر در نقش هل‌ بوی در تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۱۹ (۲۳ فروردین ۱۳۹۸) بر روی پرده سینماها خواهد رفت.

برای ثبت دیدگاه وارد شوید
  اشتراک  
جدید ها قدیمی ها
پیگیری
Captain Steve Lover
Captain Steve Lover

هیچوقت فکر نمیکردم یه تریلر در این حد بیخود و بیمزه و کلیشه ای ببینم. درصد هایپم واسه فیلم از ۰ به ۱۰۰- رسید :/ تریلر به طرز غیر قابل قبولی سعی میکرد فقط جوک نشون بده. انگار با یه فیلمی طرفیم که از اون دسته فیلمایی هست که(مثل ونوم) نمیدونه می‌خواد دارک باشه یا لایت. ترسناک باشه یا کمدی. جدی باشه یا فان. امیدوارم اشتباه کنم ولی حس میکنم با یه چیزی در حد ونوم یا فنتاستیک فور یا استاروارز: تحدید شبح و ترانسفورمرز لست نایت طرفیم. یه فیلم بی هویت و کلیشه ای. بازم میگم امیدوارم اشتباه کنم… مطالعه بیشتر »

SAEED
SAEED

قراره به خاطراتمون گند بزنن با فرمول جوک گفتن.دلم یه فیلم R و فوق العاده دارک و خفن میخواست ولی …

spider
spider

با دیدن این تریلر یه حسی بهم میگه این فیلم می خواد از محبوبیت hellboyسواستفاده کنه و با خورودن کلی آهنگ و صحنه اکشن به ما مارو گول بزنه

ارشیا بشیری

راستش رو بخواید من درک نمی کنم چرا بعضی ها نسبت به جوک گفتن هل بوی جبهه گرفتن، اتفاقاً دلیلی که کمیک های این شخصیت آیزنر گرفتن، به خاطر همین ترکیب عناصر دارک و فانتزی با فان بود که جذابش کرد. هل بوی توی کمیکاش چنان تیکه ها و جوک هایی می پرونه که واقعا عالی ان. ولی خب مشکل اصلی فیلم اینه که این طنز هل بوی رو توی جای اشتباهی سرمایه گذاری کرده و پتانسیل این شخصیت رو داره حروم می کنه. و صد البته مشکلی که بزرگتر از کمدی شدن فیلمه، اینه که اصلاً هدف فیلم مشخص… مطالعه بیشتر »

Deadpool
Deadpool

تریلرش که خیلی بد نبود.واقعا نا امیدم کرد.هل بوی دل تورو عالی بود هر دو قسمتش‌ اما این فکر نکنم آش دهن سوزی بشه.البته امیدوارم اشتباه کرده باشم

Deadpool
Deadpool

راستی شما هم قبول دارین شعار رو پوستر فیلم خیلی مسخرس؟شیاطین هم شیاطین دارند؟?

ارشیا بشیری

مسخره نیست، افتضاحه!

SAEED
SAEED

توی ۲ فیلم قبلی هم لحظه های فانی داشت ولی این فرمول مسخره جوک گفتن و تیکه پروندن دیگه فراگیر شده واقعا.از اون طرف هم فیلم ها پیچش داستانی ندارن آدم خوبه آدم بده رو شکست میده و تمام.هیچ پیچشی وجود نداره.ریبوت هم میزنن خوبشو نمیزنن.