اولین تریلر فیلم پرندگان شکاری منتشر شد + زیرنویس فارسی

فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey) که به صورت دنباله‌ای برای فیلم ناموفق جوخه انتحار (Suicide Squad) در حال تولید است، اکنون اولین تریلر خود را به معرض نمایش گذاشت تا بتواند باعث دلگرمی کوچکی در دل هوادارانش شود. این فیلم به کارگردانی کتی یان و نویسندگی کریستینا هادسون (فیلمنامه‌نویسِ بامبلبی) با نقش‌آفرینی مارگو رابی، مری الیزابت وینستد و یوان مک‌گرگور اقتباسی آزاد از آثار این گروه خلق شده توسط جوردن بی. گورفینکل و چاک دیکسون است که حدود چهار ماه دیگر بروی پرده سینماها خواهد رفت.

هم اکنون می توانید اولین تریلر این فیلم را در کانال آپارات کمیک اسکواد تماشا کنید!

مشاهده در آپارات کمیک اسکواد

فیلم پرندگان شکاری با حضور شخصیت هایی نظیر هارلی کوئین، قناری سیاه، هانترس و نقاب سیاه (Black Mask) در تاریخ ۷ فوریه ۲۰۲۰ (جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۸) اکران خواهد شد.

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
E.N

خیلی ممنون از تیم کمیک اسکواد بابت پوشش تریلر و گذاشتن زیر نویس فارسی، خسته نباشید بر اساس تریلر میشه گفت هارلی کویین و جوکر دیگه رابطه ای ندارن و هارلی دوستان جدیدی پیدا کرده، به نظر میاد قراره به کمک قناری سیاه و هانترس، کاساندرا کین رو از دست نقاب سیاه مخفی کنن باتوجه به اینکه هانترس و قناری سیاه در فیلم حضور دارن شاید برای اولین بار در سینما اشاره ای به گرین ارو و یا استار سیتی بشه امیدوارم این فیلم بتونه شخصیت های تازه وارد dceu یعنی هانترس و قناری رو به خوبی معرفی کنه پرندگان… مطالعه بیشتر »