اولین تریلر فیلم Black Widow منتشر شد + زیرنویس فارسی

کم‌تر کسی پیدا می شود که طرفدار آثار دنیای سینمایی مارول باشد و در طی این سال هایی که از حضور شخصیت بلک ویدو در آن می گذرد بابت ساخته نشدن فیلم اختصاصی او گله نکند. این کاراکتر با بازی اسکارلت جوهانسون برای نخستین بار در قسمت دوم فیلم Iron Man حضور پیدا کرد و پس از آن از پایه های اساسی این دنیای سینمایی محسوب می شد. چندی پیش، بعد از پایان یافتن فاز سوم دنیای سینمایی مارول، ساخت فیلمی اختصاصی از این شخصیت در دستور کار قرار گرفت و پس از اخبار و کانسپت آرت های فراوان هم اکنون تریلر نخست آن منتشر شد.

هم اکنون می توانید اولین تریلر این فیلم را در کانال آپارات کمیک اسکواد تماشا کنید!
  • نکته: زیرنویس فارسی اضافه شد!

مشاهده در آپارات کمیک اسکواد

این تریلر رنگ و لعابی اکشن را در خود دارد و همزمان نگاهی کوتاه به شخصیت های جدیدی که در فیلم حضور پیدا کرده‌اند را ارائه می کند. از بازیگران این فیلم می توان به اسکارلت جوهانسون، فلورنس پیو، دیوید هاربر و ریچل وایز اشاره کرد. فیلم Black Widow بر اساس فیلمنامه‌ای از جک شفر ساخته شده است و کارگردان آن نیز کیت شورتلند می باشد. همین‌طور طبق چیزی که در گذشته اعلام شده است، شخصیت تسک مستر در این فیلم به عنوان کاراکتر خبیث حضور پیدا می کند.

فیلم سینمایی Black Widow در تاریخ یکم می ۲۰۲۰ (۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹) اکران می شود.

3 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
آرمان صفا

کاری به این ندارم که تریلرش بد بود یا خوب بود، هیجان داشت یا نداشت
به نظرم الان دیگه برای همچین فیلمی دیر هست
بلک ویدو شخصیتی بود که ام سی یو درست و حسابی بهش نپرداخت و به همین دلیل فداکاری در پایان بازی خیلی به دل نمی نشست.
خیلی قبل ها باید این فیلم رو می ساختن

E.N

ممنون بابت پوشش تریلر و خیلی هم ممنون بابت زیرنویس، خسته نباشید❤ تریلر خوبی بود، آدمو یاد فیلم به یاد ماندنی کاپیتان آمریکا سرباز زمستانی مینداخت، امیدوارم خود این فیلم هم در حد سرباز زمستانی بشه زمان حال فیلم قراره بعد از جنگ داخلی باشه و باید همزمان به گذشته بلک ویدو بپردازه و گروه (یا خانواده) قبلی ناتاشا رو هم میخواد نشون بده و قراره تسک مستر رو هم وارد mcu کنه ،این فیلم کار سختی درپیش داره اما امیدوارم موفق باشه تریلرش که مهیج بود، نحوه رویارویی ناتاشا با افراد قدیمی زندگیش جالب بود، ماموریت های جاسوسی و… مطالعه بیشتر »

Captain Steve Lover

من نمیتونم پیش بینی کنم که خودمون فن ها با توجه به اینکه بلک ویدو در اونجرز اندگیم فداکاری کرد چه واکنشی به این فیلم خواهیم داشت ، از طرفی ممکنه موقع دیدن فیلم با توجه به اینکه احتمالا آخرین حضور اسکارلت جوهانسون در ام سی یو هست و راهی برای معرفی یلنا بلوا به عنوان بلک ویدو ی جدید در دنباله های فیلمه ، ممکنه حس تراژیک و غم انگیزه داشته باشه و خیلی به دل بشینه ، از طرفی ممکنه حین دیدن فیلم حسرت بخوریم که چرا فیلم در زمان درست و درست بعد از کاپیتان امریکا :… مطالعه بیشتر »