اولین تریلر فیلم Morbius منتشر شد

مذاکرات پر پیچ و خم کمپانی سونی و دیزنی بر سر دنیای اسپایدرمن و شخصیت های مرتبط با او به صورت روزافزون در حال پیچیده‌تر شدن هستند. بخشی از این توافقات میان دو کمپانی، شامل مجاز بودنِ سونی برای ساخت فیلم هایی بر اساس شخصیت های فرعی کمیک های اسپایدرمن می شود که طی آن فیلمی همانند ونوم ساخته شد. اما مدتی می شود که فیلم دیگری نیز در لیست آثار این‌چنینیِ سونی قرار دارد. این اثر همان فیلم اختصاصی شخصیت موربیوس، یا به‌طور واضح، خون‌آشام معروف مارول می باشد که با حضور جرد لتو و پروسه‌ی بی‌سر و صدایش در انتهای مراحل تولید قرار دارد. دقایقی پیش اما بالاخره سکوت همه‌جانبه‌ی این پروژه با انتشار نخستین تریلرش شکست.

هم اکنون می توانید اولین تریلر این فیلم را در کانال آپارات کمیک اسکواد تماشا کنید!

مشاهده در آپارات کمیک اسکواد

کارگردان فیلم Morbius دنیل اسپینوسا می باشد و در کنار او افرادی چون جرد لتو، مت اسمیت، آدریا آریونا و جرد هریس در این فیلم نقش‌آفرینی خواهند کرد. فیلم پیش‌رو در تاریخ ۳۱ جولای مصادف با ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ اکران خواهد شد.

3 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
E.N

عجب هفته ای هم دومین تریلر بلک ویدو اومد و تسک مستر رو بهتر نشون داد که به نظرم لباسش بد نبود(و دمتون گرم بابت زیرنویسش) و هم تریلر موربیوس! تریلر خوب و مهیجی بود، خوشبختانه به نظر میاد فیلم قراره به کمیک وفادار باشه، موربیوس چون شرور نیست و بیشتر یک ضد قهرمان محسوب میشه و درواقع تمام سعیش رو میکنه که به کسی آسیب نرسونه و خب در سرگذشتش هم اسپایدی تقریبا نقشی نداره پس این فیلم آنچنان نیازی به حضور اسپایدرمن نداره(برعکس ونوم) و شخصیت موربیوس هم شخصیت جالبیه و میشه یک فیلم خوب ازش ساخت بازیگر… مطالعه بیشتر »

ارشیا بشیری

یا اینکه برعکسش، ممکنه دلیل این همه ایستراگ، این باشه که سونی بعد از اسپایدرمن ۳ قراره کلاً یونیورس خودش رو بسازه و رایت اسپایدرمن رو پس بگیره.
فعلاً که توافق بین سونی و دیزنی سر اسپایدرمن ۳ بوده و معلوم نیست بعد از فیلم سوم چه اتفاقی میوفته و دو کمپانی چه تصمیمی می‌گیرن. اما وجود ایستراگ‌ها لزوماً به معنی حضور موربیوس در MCU نیست بلکه می‌تونه عکس این موضوع یعنی حضور اسپایدرمن در یونیورس سونی باشه.

E.N

بله اینم ممکنه
شایدم سونی و مارول میخوان در نهایت فیلم سینیستر سیکس رو بسازن و ممکنه در اون شاهد کراس اور شخصیت های mcu و سونی باشیم
در هر صورت امیدوارم فیلم موربیوس فیلم خوبی باشه، جرد لتو میتونه با موربیوس بدرخشه و خاطرات بد جوکر جوخه خودکشی رو از ذهن کمیک فن ها پاک کنه تا خودش هم یک تجربه خوب از فیلم های کمیک بوکی نصیبش بشه