اولین واکنش ها به نسخه آزمایشی فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت منتشر شد!

اخیراً استودیو مارول در حال نمایش ۳۰ دقیقه‌ی ابتدایی فیلم “انتقام جویان: جنگ بی‌ نهایت” برای مطبوعات و عده‌ای از هواداران می‌باشد. در این نمایش اولیه چیز زیادی فاش نشده، اما واکنش‌ها نسبت به آن جالب بوده است.

ما ۳۰ دقیقه از انتقام جویان:جنگ بی‌ نهایت رو دیدیم. نمی‌تونیم چیز زیادی بگیم، اما این فیلم جاه‌طلبانه است. لحن فیلم بین گروه‌های مختلف تغییر میکنه (سکانس محافظان کهکشان ظاهر، احساس، و موسیقی متن بسیار متفاوتی نسبت به صحنه‌های نیویورک داره) و قراره سرگرم کننده باشه. و باز هم خبری از هاکای نبود!

گفته می‌شود که لحن فیلم‌های “کاپیتان آمریکا: سرباز زمستانی” و “کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی” نسبت به این فیلم کمی جدی تر است. همچنین پیامد‌های “کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی” در فیلم مشهود است، به عنوان مثال از هم پاشیدگی انتقام جویان در اوایل فیلم، و اینکه مدتی بعد از پایان وقایع فیلم قبلی می‌گذرد.

واکنش‌های اولیه نشان می‌دهد که لحن فیلم وابسته به گروهی که فیلم روی آن متمرکز می‌شود تغییر می‌کند. همچنین محافظان کهکشان تعامل خیلی خوبی با ثور دارند. با توجه به فیلم‌های اخیر “محافظان کهکشان ۲” و “ثور: راگناروک“، داشتن لحن ملایم تر کاملاً قابل درک است، و این در حالیست که با تمرکز فیلم بر روی تیم کاپیتان آمریکا یا مرد آهنی لحن فیلم به گونه‌ی دیگری می باشد. پلنگ سیاه و واکاندا نیز لحن و حال و هوای خاص خود را دارند. در نتیجه به نظر می‌رسد که از این حیث برادران روسو فیلم را به خوبی مدیریت کرده‌اند.

با این حال، برای قضاوت و اظهار نظر نهایی باید تا زمان انتشار نقد‌ها و اکران فیلم در تاریخ ۲۷ آوریل صبر کرد.

و البته در کنار این واکنش های اولیه، پوستر های مخصوص کاراکتر های این فیلم (Character-Poster) توسط استودیو مارول منتشر شده اند:

6 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments