جیمز گان برای کارگردانی قسمت سوم محافظین کهکشان بازخواهد گشت!

چندین ماه پیش بود که کمپانی دیزنی، کارگردان سری فیلم های محافظین کهکشان (Guardians of the Galaxy) را، به خاطر جنجال های به پا شده در رابطه با توییت های قدیمی او، اخراج کرد. اما اکنون به نظر می رسد که با وجود تمامِ حواشی پیش آمده، جیمز گان برای کارگردانی قسمت سوم مجموعه محافظین کهکشان بازخواهد گشت تا ساخت سه‌گانه‌ی محبوب خود را به پایان برساند!

هر چند گفته می شود که کمپانی دیزنی و مدیران استودیو مارول، از ماه ها پیش تصمیم به استخدام دوباره‌ی این کارگردان داشته‌اند و در طی این تصمیم، مذاکرات و گفتگو های بسیاری صورت گرفته است.

با توجه به گزارشاتِ به دست رسیده، شخص آلن هورن (از رؤسای کمپانی دیزنی)، که خود از کسانی بوده که دستور اخراج جیمز گان را داده، در ماه های اخیر، چندین بار با او ملاقات داشته است. هم چنین گفته می شود که در واقع بعد از معذرت خواهیِ گان از مردم، هورن متقاعد شده است تا او را دوباره بازگرداند. همکاران و بازیگران جیمز گان، که در مصاحبه ها و فضای مجازی، بار ها از او دفاع کرده‌اند، نیز در این اقدام بی تاثیر نبوده‌اند.

جیمز گان، فیلمنامه‌ی فیلم محافظان کهکشان ۳ را از مدت ها پیش تکمیل کرده و کوین فایگی بار ها تایید کرده است که از فیلمنامه‌ی او برای ساخت قسمت سوم استفاده خواهد شد.

جیمز گان

لازم به ذکر است که جیمز گان وظیفه‌ی کارگردانی و نگارش فیلمنامه‌ی قسمت دوم فیلم جوخه انتحار (The Suicide Squad) را نیز برعهده دارد. البته استودیو مارول تا اتمام این پروژه صبر خواهد کرد و پس از آن، کارِ گان برای کارگردانی قسمت سوم محافظین کهکشان آغاز می شود.

هم چنین جیمز گان، در رابطه با این موضوع، نوشت:

من از تمام کسانی که من رو توی این چند ماه حمایت کردن، به شدت ممنونم. من همیشه در حال تلاش و یادگیریِ اینم که بهترین آدمی باشم که می تونم. من عمیقاً قدردانِ این تصمیم کمپانی دیزنی هستم و هیجان‌زده‌ام تا فیلم هایی بسازم که روابطی که همه‌مون درگیرشون هستیم رو بررسی می کنن. من همیشه سعی کردم و می کنم که در مقابل عشق و حمایت های شما، سپاسگزار باشم. از ته قلبم از همه‌تون ممنونم و دوست‌تون دارم.

هنوز اطلاعات دقیقی در رابطه با تاریخ اکران این فیلم یا محوریت داستانی آن منتشر نشده است.

برای ثبت دیدگاه وارد شوید
  اشتراک  
جدید ها قدیمی ها
پیگیری
Captain Steve Lover
Captain Steve Lover

شاید از معدود کسانی بودم که از همون ۹ ماه پیش هم مطمئن بودم برمیگرده. ۱- چرا دقیقا تا قبل از اخراج جیمزگان سهامداران فاکس ناراضی بودن از توافق با دیزنی و بعدش یهو رای همه مثبت شد؟! ۲-چرا دقیقا بعد از اون موضوع انجمن اتحادیه اروپا و دونالد ترامپ از توافق حمایت کردن؟! خب  دیزنی توی حاشیه بود. وگرنه هیچ ادم عاقلی نمیاد بخاطر چندتا جوک اونم مال ۱۰ سال پیش همچین یه کارگردان خوب رو اخراج بکنه. حالا فکر کنید یه درصد اینا به فکر من و شما رسیده باشه ولی به فکر کوین فایگی و باب ایگر… مطالعه بیشتر »

Alireza
Alireza

خبر خوبی بود نگهبانان کهکشان بدون جیمز گان مگه میشه. ولی فکر کنم جوخه انتحاری ۲اولین و آخرین پروژه‌اش واسه وارنر دیسی باشه چون نمیشه همزمان برای دو تا کمپانی که رقیب هم هستند  فیلم ساخت ولی امیدوارم برای هر دوتاشون بتوانه فیلم بسازه.

spider
spider

خدا رو شکر که بالاخره دیزنی راضی شد و جیمز گان رو برگردوند

جیمز گان سردمدار فاز کیهانی مارول بود و اخراج یه همچین آدمی می تونست کلا به مارول و mcu لطمه بزنه

اگه وارنر راضی بشه که گان کار  روی جوخه رو  ادامه بده و اخراجش نکنن (چون به مارول برگشته) می تونه هم زمان هم تو DCفیلم بسازه هم تو MARVEL و این هم به نفع مارول هم دی سی

آرمان.صفا
آرمان.صفا

اگع موفق بشه جوخه انتحاری احتمال داره برش گردونن چون بعیده بیشتر از سه تا فیلم گاردین کارگردانی کنه

خبر خوبی بود واقعا

پ ن: مثل اینکه ازرا میلر سر فیلم نامه با کارگردانا مشکل برخورده و دنبال یه چیز دارکه و ممکنه پروژه رو ول کنه

احتمالا شایعست ولی شایعه ی خوبیه. اگه بکننش بیرون عالی میشه.هم اینو هم هنری کویل رو

آرش مرادی

البته اقا آرمان هنری کویل بازی بدی نیست

به وضوح مشخصه که ایراد از کارگردانه چون اشکالی در بازیش نیست بلکه سبک بازی درستی رو ارائه نمیکنه که عمده این مشکل برمیگرده به کم کاری کارگردان چون کارگردان باید در این مواقع با بازیگر بفهمونه که چیکار کنه و چیکار نکنه

به اصطلاح خوب ازش بازی نگرفتن وگرنه میتونه بازی کنه

آرمان.صفا
آرمان.صفا

حق با شماست آقای مرادی

اتفاقا نظر بعضی بچه های دیگه هم همینه

منتها خواه ناخواه تاثیر منفی گذاشته رو ذهن تماشاگرا و سوپرمنی که نشون داد (در واقع سوپرمن زک اسنایدر)

خیلی منفوره.

امیدوارم با تعویض بازیگرش و شروع یه سه گانه ی خوب دید مردمو عوض کنه نسبت به این شخصیت

آرش مرادی

اره دیگه مگر ریبوت کنند

حقیقتش زک اسنایدر هرچقدر که از لحاظ اجرای تکنیک های فیلمبرداری و میزانسن و میزانشات های دقیق تبحر داره ؛ در بازی گرفتن از بازیگران و خراب کاری در بخش های فیلمنامه و توانایی اصلاح فیلمنامه مشکل داره و این موضوع رو به کرات دیدیم

 

Captain Steve Lover
Captain Steve Lover

البته در تکمیل حرفتون اقا آرمان فقط بگم ازرا میلر می‌خواد خودش یه فیلمنامه ی دیگه برای فیلم فلش بنویسه که به عقیدش دارک تره. و گفته اگر وارنر اونو قبول نکنه استعفا میده از نقش http://collider.com/the-flash-movie-update-ezra-miller-rewriting-script/amp/ https://screenrant.com/flash-recast-ezra-miller-darker-script/amp/ این وسط سوالی که پیش میاد اینه که قرار بود این فیلم توی ۲۰۲۱ اکران بشه(یا ۲۰۲۰ اگ اشتباه نکنم). اما با توجه به اینکه الان دوباره از اول یه فیلمنامه قرار نوشته بشه و این یعنی یه مرحله ی پیش تولید دوباره اضافه شده. پس بعیده تا قبل از ۲۰۲۲ اکران بشه. به مشکل نخورده منتها می‌خواد فیلمنامه ی خودشو بنویسه… مطالعه بیشتر »

آرش مرادی

اگه خبر درست باشه تقریبا داره مثل ادوارد نورتون عمل میکنه اما شدید تر

کار جالبی نیست که بازیگر در همه چیز ها دخالت کنه

آرمان.صفا
آرمان.صفا

آخه این آدم تجربه ای نداره هنوز تو نویسندگی. حالا گیریم گرنت موریسون هم کمکش کنه. وارنر معلوم نیست چشه بعید نیست کارگردانای فعلی هم استعفا بدن. که حیف میشه واقعا. از اونجا که قبلا برای اسپایدرمن نوشتن و شخصیت پردازی اسپایدرمن هم نزدیکه به بری الن میتونستن فیلم خوبی بسازن ازش. اصلا نباید بحث سفرهای زمانی یا مالتیورس رو بکشن وسط . واقعا زوده.حتی از ایبورد هم استفاده نکنند تو فیلم اول بهتره. یه اوریجی بیارن که توش تبدیل شدن بری به یه قهرمانو درست و حسابی رو نشون بده. ازرا نه قیافشو داره نه فیزیکش میخوره و نه… مطالعه بیشتر »

E.N
E.N

البته آقا آرمان، این رفتن ازرا میلر و تغییر فیلمنامه هنوز شایعه است فکر کنم، ولی به نظرم اگر وارنر یک کاری بکنه عالی میشه، وارنر اگر بیاد ازرا میلر  رو بیخیال بشه و یک بازیگر جدید و بهتر رو برای  بری آلن/فلش  انتخاب کنه برای فیلم فلش، و اون فیلم فلش رو هم خارج از دنیای dceu بسازه عالی میشه، همین الانشم وارنر داره چندتا فیلم بر اساس شخصیت های دیسی خارج از dceu میسازه، امیدوارم برای فلش هم همینکارو بکنن و کلا این فلش ازرا میلر رو ریبوت کنن و یک فیلم از فلش بسازن و خارج از… مطالعه بیشتر »

Captain Steve Lover
Captain Steve Lover

https://amp.cnn.com/cnn/2019/03/19/media/disney-fox-merger/index.html

https://www.theverge.com/platform/amp/2019/3/20/18273142/disney-fox-acquistion-final-hulu-marvel-streaming-21st-century

https://www.wsj.com/amp/articles/disney-completes-buy-of-foxs-entertainment-assets-11553074200

The Deal Definitely Ends. And It’s The Greatest Cinema News Of The Year. Now

بالاخره تموم شد?ببینیم تو سکانس پس از تیتراژ اندگیم همون شوکی در انتظارمونه که منتظرشیم…

Fox Is Officially part of Disney Now