برایان مایکل بندیس به انتشارات دی سی کوچ کرد!

برایان مایکل بِندیس پس از ۱۸ سال همکاری با مارول به دی سی کوچ کرد!

بندیس از نویسندگان معروف و قدیمی انتشارات مارول است. او در طول ۱۸ سال همکاری با مارول کمیک های زیادی مثل سری مرد عنکبوتی نهائی، دردویل، جسیکا جونز و… را نوشته و هم چنین شخصیت هایی نظیر مایلز مورالز، جسیکا جونز و ریری ویلیامز را خلق کرده است.

اما دو روز پیش، انتشارات دی سی خبر داد که برایان مایکل بندیس با دی سی قرارداد چند ساله امضا کرده است. خود آقای بندیس هم این خبر را تایید کرد. او اظهار کرده که در رفتن او از مارول هیچ خصومت یا سوء نیتی وجود ندارد و هم چنین نوید اتفاقات بزرگی را به هواداران داده است.

لازم به ذکر است که او در حال نوشتن عناوین مرد آهنی شکست ناپذیر، اسپایدرمن (مایلز مورالِزجسیکا جونز و مدافعان بوده و هنوز معلوم نیست که آیا او این عناوین را ناتمام رها می کند یا نه. هم چنین زمان شروع همکاری او با دی سی معلوم نیست و نیز مشخص نشده که قرار است روی چه شخصیتی و چه عنوانی کار کند.

جو کسادا، از مدیران ارشد انتشارات مارول نیز در توییتر خود از بندیس به خاطر زحمات چندین ساله او تشکر و برایش آرزوی موفقیت کرد.

و پیام انتشارات دی سی:

ما بسیار هیجان زده ایم تا ورود برایان مایکل بندیس به خانواده دی سی را خوشآمد بگوییم. او یکی از نویسندگان برتر صنعت کمیک است و در هر جایی که بوده داستان های فرموش نشدنی بسیاری را خلق کرده است و ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم که او چه برنامه ای برای جهان دی سی دارد.

اسکات اسنایدر و دیگر نویسندگان دی سی نیز در توییتر به وی خوشآمد گفتند.

این هم تصویری است که برایان مایکل بندیس در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده:

همانطور که در این تصویر می بینید، او مطالعه ی تعداد زیادی از عناوین مهم دی سی در دو دهۀ اخیر را به منظور آشنایی دوباره با دنیای دی سی آغاز کرده است.

برای ثبت دیدگاه وارد شوید
  اشتراک  
جدید ها قدیمی ها
پیگیری
ارشیا بشیری

هم خبر خوبیه هم خبر بدیه خوب از این جهت که تازگیا بندیس تو مارول خیلی افت کرده بود (خودش هم اعتراف کرده که دیگه ایده هاش برای مارول ته کشیده) بد از این جهت که دیگه در کنار هیکمن و آرون توی رویداد لگسی و آینده ی مارول نقش نداره حالا این کمیکا رو می بینید داره میخونه؟ تئوری اومده که دیسی قصد داره با بندیس سر عنوان جامعه ی عدالت آمریکا یا حتی عناوین سولو ازشخصیت های درجه یک مثل سوپرمن و بتمن و غیره کار کنه یا حتی زمزمه هایی هم به گوش میرسه از ایونت سال… مطالعه بیشتر »

Doomsday
Doomsday

آخر الزمان شده?
پناه بر خدا…هرگز فکر نمیکردم حداقل این مورد اتفاق بیوفته
هم جای بسی تاسف داره دوره کار بندیس توی مارول با اون همه خاطرات تموم شد ? و هم جای خوشحالی داره که ایشون میتونن ایده های جدیدی رو به دیسی منتقل کنن
بی صبرانه منتظر آثار ایشون در دیسی هستیم ?
فقط عناوینی که تو عکسش هست رو عشقه ?