برایان مایکل بندیس به انتشارات دی سی کوچ کرد!

برایان مایکل بِندیس پس از ۱۸ سال همکاری با مارول به دی سی کوچ کرد!

بندیس از نویسندگان معروف و قدیمی انتشارات مارول است. او در طول ۱۸ سال همکاری با مارول کمیک های زیادی مثل سری مرد عنکبوتی نهائی، دردویل، جسیکا جونز و… را نوشته و هم چنین شخصیت هایی نظیر مایلز مورالز، جسیکا جونز و ریری ویلیامز را خلق کرده است.

اما دو روز پیش، انتشارات دی سی خبر داد که برایان مایکل بندیس با دی سی قرارداد چند ساله امضا کرده است. خود آقای بندیس هم این خبر را تایید کرد. او اظهار کرده که در رفتن او از مارول هیچ خصومت یا سوء نیتی وجود ندارد و هم چنین نوید اتفاقات بزرگی را به هواداران داده است.

لازم به ذکر است که او در حال نوشتن عناوین مرد آهنی شکست ناپذیر، اسپایدرمن (مایلز مورالِزجسیکا جونز و مدافعان بوده و هنوز معلوم نیست که آیا او این عناوین را ناتمام رها می کند یا نه. هم چنین زمان شروع همکاری او با دی سی معلوم نیست و نیز مشخص نشده که قرار است روی چه شخصیتی و چه عنوانی کار کند.

جو کسادا، از مدیران ارشد انتشارات مارول نیز در توییتر خود از بندیس به خاطر زحمات چندین ساله او تشکر و برایش آرزوی موفقیت کرد.

و پیام انتشارات دی سی:

ما بسیار هیجان زده ایم تا ورود برایان مایکل بندیس به خانواده دی سی را خوشآمد بگوییم. او یکی از نویسندگان برتر صنعت کمیک است و در هر جایی که بوده داستان های فرموش نشدنی بسیاری را خلق کرده است و ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم که او چه برنامه ای برای جهان دی سی دارد.

اسکات اسنایدر و دیگر نویسندگان دی سی نیز در توییتر به وی خوشآمد گفتند.

این هم تصویری است که برایان مایکل بندیس در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده:

همانطور که در این تصویر می بینید، او مطالعه ی تعداد زیادی از عناوین مهم دی سی در دو دهۀ اخیر را به منظور آشنایی دوباره با دنیای دی سی آغاز کرده است.

2 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments