بعد از ولورین، دو شخصیت اصلی دیگر نیز در طی رویداد میراث مارول برمیگردد

پس از تایید بازگشت ولورین بعد از گذشت سه سال به جهان مارول، حال مشخص شده که دو شخصیت مهم دیگر نیز در رویداد میراث مارول برمیگردند.
اکسل آلونسو، سردبیر کمیک های مارول در اینباره میگوید:
“بازگشت والریا و فرانکلین ریچاردز چه معنایی برای نخستین خانواده جهان مارول دارد؟ به خواندن ادامه دهید و Marvel Two-In-One را نیز شروع کنید، جایی که در نهایت دو عضو چهارشگفت انگیز را به شکل دو رفیق خواهید دید. یک به علاوه یک میتواند برابر با چهار باشد؟ حلش کنید.”
نام Marvel Two-In-One عنوان کلاسیکی است که از سوی مارول به عنوان بخشی از رویداد “میراث مارول” در نظر گرفته شده که قرار است در نخستین آرک داستانی آن، هیومن تورچ (جانی استورم) و ثینگ (بن گریم)، تنها اعضای باقیمانده گروه چهار شگفت انگیز در زمین، تحت عنوان “سرنوشت چهار” (The Fate of the Four) دوباره با هم همکاری خواهند داشت.
سو استورم و رید ریچاردز، دیگر دو عضو اصلی گروه چهارشگفت انگیز همانند فرزندانشان و بچه های بنیاد آینده (Future Foundation) در انتهای رویداد “جنگ های پنهان” در سال ۲۰۱۵، در جایی نامعلوم در خارج از فضا و زمان عادی جا ماندند، جایی که آنها خسارات وارد شده و بازسازی مالتی ورس توسط دکتر دووم را خنثی میکردند.

این هم تصویری از حضور والریا و فرانکلین ریچاردز در “میراث مارول”:


وان شات “میراث مارول” فردا منتشر خواهد شد و مطابق انتظار قرار است به بسیاری از سوالات پاسخ دهد.

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments