بندیس به‌زودی از کمیک‌های سوپرمن جدا خواهد شد

برایان مایکل بندیس از نویسندگان برجسته‌ی انتشارات مارول، که مدتی پیش به انتشارات دی سی کوچ کرده بود، کار خود را با سری کمیک‌های سوپرمن آغاز کرد. ران بندیس در کمیک‌های اکشن (Action Comics) و سوپرمن از آن زمان تا به الان ادامه داشته و هواداران خاص خود را نیز پیدا کرده است. با این وجود، طرفداران کم‌کم می‌بایست با بندیس خداحافظی کنند، چرا که این نویسنده به‌زودی سری کمیک‌های سوپرمن را ترک خواهد کرد.

بندیس به تازگی مهمان پادکست David Haper’s Off Panel بود و طی این برنامه از کارنامه‌ی کاری خود سخن گفت. بندیس عنوان کرد:

من دارم به انتهای ران خودم در سری سوپرمن نزدیک می‌شم. به همین خاطر جدیداً زیاد بهش فکر می‌کنم و… من نمی‌تونم به اندازه‌ی کافی شکرگزار باشم که طی ران سوپرمن از یک تجربه‌ی مرگبار و این اپیدمی عبور کردم.

سوپرمن

برایان مایکل بندیس اواخر سال ۲۰۱۷، و پس از گذراندن تقریباً یک دهه در مارول، به انتشارات دی سی پیوست تا دو سری طولانی و مختلف از کمیک‌های سوپرمن را بنویسد. او کار خود را با مینی‌سری مرد پولادین (Man of Steel) آغاز نمود و بعدها زیرمجموعه‌ی Wonder Comics، که بر روی قهرمانان نوجوان دی سی تمرکز دارد را راه‌اندازی کرد؛ زیرمجموعه‌ای که با بازگشت تیم محبوب Young Justice و هنرنمایی تیم دریک، کانر کنت و بارت آلن همراه بود. بندیس همچنین مینی‌سری Naomi را در این زیرمجموعه نوشته است و در حال حاضر بر روی سری جدید کمیک‌های لژیون ابرقهرمانان و مجموعه‌ی Leviathan کار می‌کند. همچنین سری عناوین Jinx نیز طی قراردادی اختصاصی به انتشارات دی سی واگذار شده‌اند. بایستی دید با خروج بندیس از دنیای سوپرمن، چه کسی جایگزین وی خواهد شد و ران او چگونه به سرانجام می ‌رسد.

7 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
امیررضا شکری

بهترین خبر ممکن. یعنی همین چندروز پیش اومده بودم گفتم بندیس باید بین واندر کامیکس و سوپرمن یکی رو انتخاب کنه و خدارو شکر انتخاب کرد و الآن میخواد از سوپرمن بره. فقط میمونه درست کردن اشتباهاتش که امیدوارم نویسنده ی بعدی بتونه از پسش بر بیاد.

یک تشکر ویژه هم از آقای اسدی باید بکنم با این سرعت ترجمه اخبار.

عادل اسلامی

خبر خیلی خوبیه. هرچند طی این سال‌ها کیفیت کار بندیس کلاٌ سطح پایینی داره. بخش جالبش هم کاندید شدن کمیک بدی مثل نائومی در بخش بهترین مینی‌سری‌های آیزنر امساله. واقعاٌ خجالت آوره.

امیرعلی قبادی

عجب خبر خوبی.
شماره های اول کمیک سوپرمن و اکشن کمیکس خوب بودن ولی دیگه از یه شماره هایی به بعد اون کیفیت سابقو نداشتن. کلا بندیس رو به افوله. مثل جانز ایده های خوبش ته کشیده و باید یه چند سال دست جانز رو بگیره برن سواحل هاوایی یکم باد به کلشون بخوره تا چند تا ایده ی خوب گیر بیارن.
از اقای اسدی هم بابت پوشش سریع اخبار تشکر میکنم. امروز ایشون دو تا خبر کار کردن. ستودنی است.
سپاس و خسته نباشید.

آرمان صفا

دی سی مثل یه انتشارات بی سرپرست و بی درو پیکر شده که هرکی هر تغییری دلش خواست اعمال می کنه. نباید اجازه میدادن بندیس دست به خانواده سوپرمن بزنه

امیدوارم این جریان دث متال جان کنت رو برگردونه به سن سابقش

در کل خبر خوبیه

Amirv77

گفته حالا حالا ها نمیره انگار 😀

امیررضا شکری

…کی این حرف روزده بندیس؟ سکته ندید مارو …

Amirv77

آره تو توییتر گفته نگران نباشید به این زودیا نمیرم 😀