تریلر جدیدی از سریال نگهبانان (Watchmen) منتشر شد + زیرنویس فارسی

مدت زمان کمی تا آغاز پخش سریال مورد انتظار نگهبانان (Watchmen) باقی مانده و اکنون تریلر تازه‌ای از این سریال منتشر شده است.

با مقداری توجه به سخنان عوامل تا به الان، می توان به این نتیجه رسید که این سریال که دنباله‌ای بر کمیک منبع به حساب می آید، قرار است بر روی مسائلی مانند برتری نژادی مانور دهد و از این راه داستان مستقل خود را بیان کند. شاید با توجه به حال و هوای داستانی سریال، بوی تکرار ایده‌ های قدیمی به مشام بینندگان برسد، اما نکته‌ای که این سریال را مقداری متمایز می کند حضور دیمون لیندلوف به عنوان مغز متفکر پروژه است.

هم اکنون می توانید این تریلر را در کانال آپارات کمیک اسکواد مشاهده کنید!
  • نکته: زیرنویس فارسی اضافه شد!

مشاهده در آپارات کمیک اسکواد

It’s only just begun

Ozymandias _

این سریال با بازی هنرمندانی مانند رجینا کینگ، جرمی آیرونز، دان جانسون، جین اسمارت و تیم بلیک نلسون در تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) پخش خواهد شد.

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
آرمان صفا

نظرم ربطی به تریلر واچمن نداره ولی یه چیزی که واقعا داره چند وقته توی فیلم و سریال های کمیک بوکی آزار دهنده میشه تغییر هویت شخصیت های مورد علاقمون هست هی چیزی نگفتم ولی آخه ولورین یا مگنیتوی سیاه پوست دیگه نوبره واقعا همش شایعه ی بد خودشونم غیر مستقیم دارن میگن یه شخصیت سیاه پوست یا با فلان گرایش جنسی به خودی خود جذاب نیست و حتما باید روی یه شخصیت معروف دست بذاریم و اونو عوض کنیم تا این گروه اقلیت مورد توجع قرار بگیره که هیچ وقت هم جواب نداده و محبوبیت شخصیت رو کم کرده… مطالعه بیشتر »