تریلر رونمایی مینی سری های House of X و Powers of X منتشر شد

دو مینی سری Powers of X و House of X، به نویسندگی جاناتان هیکمن، از مورد انتظار ترین و مهم ترین آثار پیش روی انتشارات مارول به شمار می روند؛ دو مینی سری که قرار است دوران تازه‌ای را در تاریخ سری کمیک های افراد ایکس (X-Men) آغاز کنند و این سری را برای همیشه تغییر دهند. انتشارات مارول نیز با پخش تریلری جدید در ارتباط با این دو کمیک، باری دیگر بر روی این مسئله تاکید کرده است. در ادامه نگاهی به این تریلر و صحبت های تازه‌ی عوامل کمیک های Powers of X و House of X پیرامون فضا و چگونگی این عناوین خواهیم داشت.

سی. بی. کبولسکی در رابطه با این کمیک گفت:

ما می خواستیم یه نگاه نزدیک به افراد ایکس داشته باشیم، و سعی کنیم ببینیم چه کاری می تونیم انجام بدیم تا اون ها رو به جایگاهی که لیاقتش رو دارن برگردونیم. وقتی که جاناتان هیکمن با ایده‌اش در رابطه با چیزی که برنامه ریزی کرده بود پیش ما اومد، می دونستیم که اون شخص مناسبیه. به حق که این واقعاً آغازگر یک دوران جدید برای افراد ایکسه، هرچند قرار نیست هیچ کدوم از اتفاقات پیشین فراموش بشن.

جاناتان هیکمن نیز در رابطه با این عناوین اعلام کرد:

کمیک های House of X و Powers of X [که توسط هیکمن به اشتباه Powers of 10 تلفظ شد] دو داستان جداگانه هستن که در اصل به عنوان یک داستان واحد عمل می کنن. مسلماً این دو داستان جداگانه هستن، ولی در نهایت به همدیگه وصل میشن و از پیوند اون ها، شکل جدیدی از دنیای افراد ایکس پدیدار میشه.

Powers of X

در تریلری که از این دو عنوان منتشر شده است، تصاویری از آن ها مشاهده می کنیم و هنرمندان انتشارات مارول، در رابطه با این دو کمیک سخن می گویند. هرچند که بیشتر این تصاویر و کاورها را پیش از این دیده بودیم، اما می توان شاهد چند تصویر تازه نیز بود. در ادامه می توانید این تریلر را تماشا کنید.

مشاهده در آپارات کمیک اسکواد

 

هیکمن افزود:

قسمت باحال ماجرا دیزاین های کاراکترها و محیط هاست که ما قراره برای چندین سال ازشون استفاده کنیم. و [پپه لازار و آر. بی. سیلوا] دارن به بهترین شکل ممکن کارشون رو انجام میدن. به این میگن جهان سازی ابتدایی.

جوردن دی. وایت، ادیتور ارشد انتشارات مارول، اذعان کرد:

این [عناوین] افراد ایکس رو از دوره های مختلف به تصویر می کشه. اون ها رو به تصویر می کشه و از نو بهشون شکل میده. این کتاب در رابطه با رسیدن به مرکز اون چیزیه که افراد ایکس هستن و همیشه بودن. پس اگه شما از هواداران افراد ایکس، از هر دورانی که این سری گذرونده هستید، مطمئناً یه چیزی توی این کتاب پیدا می کنین.

قسمت اول مینی سری House of X در تاریخ ۲۴ جولای (۲ مرداد)، و قسمت اول مینی سری Powers of X نیز در تاریخ ۳۱ جولای (۹ مرداد)، منتشر خواهد شد.

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments