جیمز تاینیون آیوی به عنوان نویسنده‌ بعدی سری بتمن معرفی شد

انتخاب نویسنده‌ای جدید برای سری کمیک های قدیمی و مورد انتظار همواره از بحث برانگیز ترین موضوعات در دنیای کمیک می باشد. مجموعه کمیک بتمن با تمام فراز و فرود های خود، همواره نویسندگان خوبی را در خود داشته است و این نویسندگان به اشکال مختلف توانسته‌اند طرفداران این شخصیت را تا حدی راضی نگه دارند. حال سرانجام پس از انتظارات فراوان، از نویسنده‌ی بعدی سری اصلی این شخصیت رونمایی شده است.

نویسنده‌ی آینده‌ی مجموعه کمیک های بتمن جیمز تاینیون آیوی می باشد که از شماره‌ی ۸۶ سری بتمن، این کمیک را هدایت خواهد کرد. اما لازم به ذکر است که روند نویسندگی کمیک بتمن توسط این نویسنده تا شماره‌ی ۱۰۰ پابرجاست و پس از این شماره، شاهد ریلانچی در کمیک های بتمن خواهیم بود و این مجموعه کمیک باری دیگر از شماره‌ی اول آغاز خواهد شد. همینطور طبق شایعات گذشته، طی این ریلانچ شخصیت لوک فاکس (فرزند لوشس فاکس) به عنوان بتمن حاضر خواهد بود. در این ریلانچ هم‌چنین شاهد نویسنده‌ی دیگری خواهیم بود که هم اکنون نامی از آن برده نشده است. با تمام شرایط، گفته می شود که برایان مایکل بندیس نویسنده‌ی سری جدید شخصیت بتمن نخواهد بود.

جیمز تاینیون آیوی

جیمز تاینیون آیوی نامی آشنا برای طرفداران انتشارات دی سی می باشد. این نویسنده‌ی جوان کمیک هایی چون لیگ عدالت تاریک (Justice League Dark) را نوشته است و برای سری کمیک لیگ عدالت به نویسندگی اسکات اسنایدر در جایگاه نویسنده‌ی کمکی حضور دارد.

با مشخص شدن نویسنده‌ی آینده‌ی سری بتمن، تاینیون مسیر سختی را در جهت راضی کردن طرفداران در پیش دارد. اکنون باید دید که این نویسنده چگونه از پس سری مهمی همچون بتمن بر خواهد آمد. هم‌چنین طبق لیست منتشر شده، تونی اس. دنیل باری دیگر به عنوان طراح اصلیِ ادامه‌ی سری حاضر خواهد بود. به دنبال دنیل، دنی میکی و تومئو موری به ترتیب در جایگاه جوهرزن و رنگ‌آمیز حضور خواهند داشت.

45 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments