جیمز گان برای نگه داشتن صحنه ی بین تیتراژ محافظین کهکشان ۲ تلاش زیادی کرده!!!

این بدیهی است که فیلم‌ های دنیای سینمایی مارول صحنه‌های میان تیتراژ باشکوهی دارند ولی به این معنی نیست که کارگردانان مجبور نیستند برای حفظ این صحنه‌ها مشاجره داشته باشند…

نویسنده و کارگردان، جیمز گان، به‌ تازگی به CinemaBlend گفته است که وادار شده برای صحنه‌ای از محافظین کهکشان که آدام وارلاک را به دنیای سینمایی مارول معرفی می‌کند با عوامل دیگر مشاجره داشته باشد.
جیمز گان در این باره افزود: “من مجبور شدم برای حضور آدام در صحنه بین تیتراژ فیلم بجنگم؛ به این دلیل که فکر کردم این صحنه محل و زمان درست برای معرفی این شخصیت است و فکر کردم یکی از دلایل اصلی برای داشتن Sovereign (هم نژادان آیِشا) در فیلم این بود که اشاره‌ای به آمدن آدام وارلاک برای مخاطبان باشد و به همین دلیل من آنها را وارد فیلم کردم و صحنه ی بین تیتراژ مورد نظر را هم در اولین رونوشتم از فیلم نامه اضافه کرده بودم.”
بسیاری از طرفداران انتظار داشتند که وارلاک زودتر در MCU (دنیای سینمایی مارول) معرفی شود، به دلیل سابقه تاریخی او با Thanos و هم‌زمان بودن با ظهور Mad Titan در “اونجرز: جنگ بی‌نهایت”، ولی جیمز گان تصریح کرد که او را برای فیلم سوم محافظین کهکشان نگه خواهد داشت.

در صحنه معرفی، یک آیشای شکست خورده (با بازیگری الیزابت دبیکی) فاش کرد که پیله، موجودی را درون خود دارد و آن را این گونه توصیف کرد: “قدرتمندتر، زیباتر و تواناتر در نابودی محافظین کهکشان. فکر می‌کنم بهتر باشد او را آدام صدا کنم… .”
جیمز گان اضافه کرد: “ولی در مراحل تهیه فیلم پرسش‌های زیادی مطرح شد در این باره که آیا باید این بخش را در آنجا قرار دهیم یا خیر، چون مردم قرار بود انتظار داشته باشند وارلاک را در جنگ بی‌نهایت ببینند، پس یکی از چیز هایی که قولش را دادم – کاری که همیشه در توییتر انجام می‌دهم – آگاهی دادن به همه بود که آدام وارلاک قرار نیست در اونجرز ۳ یا ۴ باشد. چون نمی‌خواستم مردم انتظارات اشتباه از اتفاقاتی که فکر می‌کردند برای آدام رخ خواهد داد، داشته باشند.”
این کاراکتر در سال ۱۹۶۷ با عنوان “him” در شماره های ۶۶-۶۷ از کمیک “چهار شگفت‌انگیز ” معرفی شد؛ پیش از آن‌که نامش در ۱۹۷۲ به آدام وارلاک تغییر کند. او در کمیک به جواهر روح (Soul Gem) متصل بود و با Thanos و همین‌طور Magus (نسخه شیطانی خودش از آینده) مقابله کرد.

 

 

برای ثبت دیدگاه وارد شوید
  اشتراک  
پیگیری