جیم لی شایعات پیرامون انتشارات دی سی را تکذیب کرد [C2E2 2020]

فوریه ماهِ پراهمیتی برای انتشارات دی سی بوده است. شاید یکی از دلایل این اهمیت، خروج سردبیر ده ساله‌ی این انتشارات، یعنی شخص دن دیدیو بوده باشد که همگان را به فکر فرو برد. اما در مراسم C2E2 امسال، جیم لی بالاخره نسبت به این موضوع واکنشی کامل را از خود نشان داد و در رابطه با آینده‌ی دی سی سخنانی را بر زبان آورد.

جیم لی نخست، کار خود را با توجیه و تکذیب شایعات اخیر شروع کرد و اذعان داشت:

شماها اصلاً طی چند وقتِ گذشته شایعه‌ی خوبی شنیدید؟ بذارین این‌طوری شروع کنم که، اون‌چیز‌ها فقط شایعه هستن، اون بیرون یک‌سری نظریه‌پردازی وجود داره، اما انتشارات دی سی نزدیک به ۸۵ سال این دور و برها بوده، و ما هم قراره ۸۵ سال دیگه رو بهش اضافه کنیم.

سپس جیم لی با اشاراتی به دن دیدیو، عنوان کرد:

تمرکز فعلی ما بر روی ادامه دادن کاریه که به بهترین شکل انجامش می‌دیم: همراه کردن شخصیت‌ها با خالق‌هایی محشر و همین‌طور ادامه دادن برای خلق داستان‌های متفاوت و شگفت‌انگیزی که شماها دوست‌شون دارین.

جیم لی در ادامه صحبت‌های دیگری را نیز در رابطه با این موضوع یا سایر موضوعات ذکر نمود. از فشاری که اکنون به عنوان تنها سردبیر دی سی بر روی دوش او است گرفته تا خاطرات قدیمی‌اش هنگام ورود به عرصه‌ی کتاب‌های کمیک. او توضیح داد که خانواده‌اش خواهان آن بودند که جیم نیز به شغل خانوادگی روی آورد و تبدیل به یک دکتر شود، اما علاقه‌ی واقعی‌اش سبب شد که راهی کاملاً متفاوت را پیش بگیرد.

جیم لی و دن دیدیو

با توجه به توضیحات جیم لی، باید منتظر ماند و دید که این سردبیر و دیگر عوامل انتشارات دی سی چه تمهیداتی را برای آینده‌ی این انتشارات در نظر گرفته‌اند.

3 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments