جی. جی. آبرامز مینی سری جدیدی با عنوان Spider-Man خواهد نوشت

در طی چند روز اخیر انتشارات مارول با اشتراک گذاشتن تصاویری، وعده‌ی یک سورپرایز بزرگ را به هواداران شخصیت اسپایدرمن می داد. با انتشار اولین تصویر بسیاری گمان کردند که باید منتظر کراس اوری میان این شخصیت و گروه چهار شگفت انگیز باشیم و یا حتی برخی این تصویر را به قسمت چهارم سری فیلم های Spider-Man به کارگردانی سم ریمی نسبت دادند. اما با انتشار دومین تصویر تمامی این تئوری ها غلط از آب در آمدند و مشخص شد که با یک روزشمار مواجه شده‌ایم. پس از اتمام این روزشمار، اکنون رسماً از این پروژه رونمایی شد؛ پروژه‌ای که در طی آن جی. جی. آبرامز، مغز متفکر سری فیلم های جدید جنگ ستارگان، به همراه پسرش برروی مینی سری‌ای با حضور شخصیت اسپایدرمن کار خواهد کرد.

این مینی سری، همان طور که پیش تر گفته شد به دست جی. جی. آبرامز و فرزندش هنری آبرامز نوشته خواهد شد و طراح آن نیز سارا پیچلی خواهد بود. همچنین دیو استوارت نیز به عنوان رنگ آمیزِ این مینی سری حاضر است. این عنوان ۵ قسمت خواهد داشت و کاور قسمت اول آن نیز به دست اولیور کویپل طراحی شده است. بنظر می آید که این اثر، میزبان یک ویلن جدید و تازه، با نام Cadaverous می باشد که بر طبق گفته های جی. جی. آبرامز قرار است مشکلات بزرگی را برای اسپایدرمن، پیتر پارکر و معشوقه‌اش مری جین واتسون به ارمغان بیاورد. همینطور آبرامز افزود که این مینی سری، شخصیت اسپایدرمن را به گونه‌ای به نمایش خواهد گذاشت که مخاطبین قبلاً نظیرش را ندیده‌اند.

Spider-Man

هنری آبرامز در رابطه با این عنوان گفت:

نیک لوو، ادیتور این کمیک، ۱۰ سال پیش در رابطه با این پروژه با ما حرف زد. و ما به تازگی به یک ایده رسیدیم. یک نگاه تازه، هیجان انگیز و متفاوت به اسپایدرمن.

جی. جی. آبرامز ادامه داد:

نیک [لوو] اصرار داشت که ما با هم روی یک داستان کار کنیم. تقریباً یک سال پیش، صحبت هام رو راجع به این موضوع با هنری شروع کردم و همه چیز خود به خود اتفاق افتاد. و این واقعاً لذت بخشه. حتی با وجود این که من برای مدت زیادی با نیک حرف می زدم، به طرز عجیبی فکر می کنم که این [عنوان] حاصل مکالمات من و هنریه. مکالماتی که داخل‌شون ایده هایی هست که ما رو هیجان زده می کنن و نیک برای حمایت ازشون آمادست.

هنری آبرامز افزود:

اسپایدرمن از اون دست ابرقهرمان هاییه که حداقل از نظر من، هرچقدر بیشتر درموردش بخونید، کمتر درکش می کنید. اون همچنین با تمام عناصر متداول ابرقهرمانی در تضاده. فکر کنم استن لی یه بار درمورد قرار دادن انسان در ابرانسان یه حرفی زده بود. این کاریه که ما قراره انجام بدیم.

جی. جی. آبرامز نیز این پروژه را با ساخت فیلم مقایسه کرد:

من این تجربه رو تا حدی با ساخت فیلم یکسان می دونم. به عنوان مثال شما یک ایده‌ای در رابطه با شکل و شمایل قلعه‌ی ماز کاناتا (از شخصیت های جنگ ستارگان) دارید. برای ماه های زیادی اون فقط یک ایده‌ست. و بعدش وارد فاز دیزاین میشی. و بعدش یه روزی وارد صحنه‌ی فیلمبرداری میشید و اونجا می ایستید. ممکنه حتی در حال فیلمبرداری هم نباشید ولی بازم اونجا می ایستید. و دیدن طراحی های سارا [پیچلی]، این تصاویر سیاه و سفید، یه جورایی عجیبه چون شما یکهو دارید به کار خارق العاده‌ی یک طراح، بر اساس چیزی که برای مدت زیادی درموردش حرف می زدید، خیره میشید.

قسمت اول این مینی سری در ماه سپتامبر سال میلادی جاری منتشر خواهد شد.

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments