دانلود اقتباس صوتی سندمن: ارباب رویاها – The Sandman Audible Original

قلمروی رویایی «نیل گیمن» در مجموعه کمیک سندمن (The Sandman)، با آن‌که توانست در دنیای کمیک و ادبیات خوش بدرخشد، ابعاد ناشناخته‌ی فراوانی را با خود به همراه داشت؛ ابعادی که در صورت بهره‌مندی درست از آن‌ها در دنیای صوت و تصویر، می‌توانند موجب خلق آثاری قدرتمند شوند. نیل گیمن برای دستیابی دیگر خالقان به چنین ابعادی، چندین دهه صبر کرد و اکنون با شروع سومین دهه‌ی قرن ۲۱ و ۳۰ ساله شدن این مجموعه، گویا سرانجام زمان تلألو «ارباب رویاها» در دیگر رسانه‌ها فرارسیده است.

مشاهده در آپارات کمیک اسکواددر سالی که طرفداران مشغول دنبال کردن اخباری مبنی بر ساخت سریالی برگرفته از کمیک‌های سندمن توسط استریم نتفلیکس بودند، نیل گیمن و شرکت Audible طی حرکتی ناباورانه از اقتباس صوتی این مجموعه پرده‌برداری کردند؛ اثری که سه جلد نخست این مجموعه را شامل می‌شود و بازیگران مطرحی همچون جیمز مک‌آووی (در نقش رویا)، کت دنینگز (در نقش مرگ)، تارون اجرتون (در نقش جان کنستانتین) در آن هنرنمایی می‌کنند. دیگر صداپیشگان حاضر در این پروژه نیز افرادی چون ریز احمد، اندی سرکیس و مایکل شین می‌باشند. همچنین لازم به ذکر است که نیل گیمن، خالق این دنیا، خودش در نقش راویِ داستان ظاهر شده است.

حقیقتش، شما می‌تونین به من بازی در بدترین و غیرمنطقی‌ترین نقش‌هایی که برگرفته از آثار نیل گیمن هستن رو پیشنهاد بدین، و من هم احتمالاً به این قضیه جواب مثبت می‌دم.
_ جیمز مک‌آووی

دانلود اقتباس صوتی سندمن: ارباب رویاها

دانلود اقتباس صوتی سندمن: ارباب رویاها - The Sandman Audible

نام اثر: The Sandman Audible Original (By Neil Gaiman, Dirk Maggs)

نام گویندگان: نیل گیمن، جیمز مک‌آووی، اندی سرکیس، تارون اجرتون، مایکل شین و…

سال انتشار: ۲۰۲۰

فرمت: Mp3

کیفیت: ۱۲۸kbps

حجم: ۶۲۲Mb

مدت زمان: ۱۰:۵۴:۰۰

11 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments