دانلود موسیقی متن بازگشت بتمن

فیلم بازگشت بتمن دنباله‌ای بر فیلم بتمن ۱۹۸۹ بود. این فیلم از نظر فروش نتوانست موفقیت بزرگ قسمت اول را تکرار کند، اما با این وجود از محبوبیت زیادی در میان هواداران برخوردار است. آهنگسازی این فیلم نیز همانند فیلم اول برعهده‌ی دنی الفمن بود. طبیعتا موسیقی آن با همان سبک ساخته شده و شباهت‌هایی با موسیقی قسمت قبلی دارد و تم اصلی آن نیز دوباره به گوش می‌رسد.

مسلما این موسیقی نیز جزء بهترین کارهای دنی الفمن به شمار می‌رود و همانند خود فیلم‌های بتمنِ تیم برتون ماندگار و دوست داشتنی است. موسیقی فیلم بازگشت بتمن جایزه‌ی BMI Film Music Award را نیز دریافت کرد.

موسیقی متن بازگشت بتمن

موسیقی متن بازگشت بتمن

نام آلبوم: (Batman Returns (Original Motion Picture Soundtrack

نام آهنگساز: دنی الفمن

سال انتشار: ۱۹۹۲

فرمت: Mp3

کیفیت: ۳۲۰kbps

حجم: ۱۸۱MB

مدت زمان: ۱:۱۸:۱۰

لیست ترک ها:

Birth Of A Penguin I
Birth Of A Penguin II
The Lair I
The Lair II
Selina Transforms I
Selina Transforms II
The Cemetery
Cat Suite
Batman Vs. The Circus
The Rise And Fall From Grace I
The Rise And Fall From Grace II
Sore Spots
Rooftops,Wild Ride I
Rooftops,Wild Ride II
The Children’s Hour
The Final Confrontation I
The Final Confrontation II
The Finale I
The Finale II
End Credits
Penguin’s Grand Deed
Catwoman Saves Joan
Revealed,Party Crasher
(Penguin Theme I (worktape
(Penguin March (worktape
(Penguin Theme II (worktape
(Death Of The Penguin (demo

برای ثبت دیدگاه وارد شوید
  اشتراک  
جدید ها قدیمی ها
پیگیری
Alireza
Alireza

راستش من فیلم‌های زیادی از بتمن موقعی که بچه بودم دیدم متاسفانه بیشترشون رو از یاد بردم که فکر میکنم این هم یکی از انهاست البته تعریف‌های زیادی از بتمن داخل فیلم‌هل قدیمی شنیدم . پ. ن :اعضا سایت خیلی فعالیتشون کم شده حس میکنم این موسیقی‌ها متن انگار میخواد این ضعف مقاله گذاشتن سایتتون رو کم رنگ کنید البته من با موسیقی متن فیلم‌ها مشکلی ندارم اتفاقا از موسیقی خیلی هم خوشم میاد قدیمی باشه چه بهتر اما وقتی که دیگه مقاله خیلی کم میزارید دیگه نمیشه نگفت که مقاله خیلی کم میزارید و از ان طرف کمیک های… مطالعه بیشتر »

ارشیا بشیری

آره واقعا، هم سایت خیلی سوت و کور شده، هم ما مشکلات مون زیاد شده، هم کاربرا مثل قبل فعال نیستن دیگه ولی خب همه مون زندگی داریم بالاخره اتفاقات مختلفی پیش میاد توی این اواخر شهریور که خیلی اتفاق ها پیش میاد! لامصب از ۱۵ شهریور به بعد نحسی این ماه شروع میشه نمونه اش رو براتون مثال میزنم، مثلاً یه عده کنکور قبول شدن الان باید آماده بشن برای نقل مکان کردن و رفتن به دانشگاه با کلی دنگُ فنگ دیگه، یه سری متاسفانه دفترچه ی سربازی میاد دم خونه شون، باید آماده بشن برن برای خدمت، یه… مطالعه بیشتر »