دانلود موسیقی متن فیلم بتمن علیه سوپرمن – Batman V Superman

هنگامی که فیلم «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» با آن همه سروصدا به پرده‌ی سینماها رسید، یک دو دستگی عظیم میان طرفداران شکل گرفت. عده‌ای یا عاشقش شدند، یا نسبت به آن تنفر پیدا کردند. این دو دستگی هنوز هم پابرجاست، هنوز هم بحث‌هایی مرتبط با این فیلم در محافل مختلف صورت می‌پذیرد و هنوز هم وقایع آن مورد تحسین یا انتقاد قرار می‌گیرند.

جدای برخی حقایق، این دو دستگی همیشه میان مخاطبین وجود دارد و بعید است از بین برود، اما گوشه‌ای از این اثر همچون منطقه‌ی آتش‌بس عمل می‌کند. کمتر کسی را می‌توان یافت که از موسیقی متن فیلم‌های زک اسنایدر ایرادی بگیرد. فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice دو آهنگساز قوی یعنی هنس زیمر و جانکی ایکس‌ال را برای ساخت موسیقی خود داشته است و این تیم قدرتمند و ماهر، موفق به خلق آثاری شده‌اند که کمتر در فیلم‌های ابرقهرمانی می‌توان نظیرش را دید.

درست همانند فیلم، در این آلبوم یک فضای تیره و تار نهفته است. زیمر و جانکی ایکس‌ال، یک موسیقی تاریک و کوبنده ارائه می‌دهند و برای هرکدام از ۳ قهرمان فیلم نیز یک تم بخصوص خلق می‌کنند. از بین این تم‌ها، شاید بهترینشان تم اختصاصی واندرومن باشد که تا به این لحظه در چندین اثر سینمایی مختلف از آن استفاده شده است.

فرقی ندارد از ساخته‌ی زک اسنایدر خوشتان بیاید یا نسبت به آن تنفر داشته باشید، مناقشه را کنار بگذارید و با ذهنی باز به سراغ این آلبوم زیبا بروید، آن موقع درک خواهید کرد که با چه قطعات خوبی روبه‌رو شده‌اید.

موسیقی متن بتمن علیه سوپرمن

دانلود موسیقی متن فیلم بتمن علیه سوپرمن

نام موسیقی: Batman V Superman: Dawn of Justice (Original Motion Picture Soundtrack)

نام آهنگساز: هنس زیمر و جانکی ایکس‌ال

سال انتشار: ۲۰۱۶

فرمت: MP3

کیفیت: ۳۲۰kbps

حجم: ۲۱۵MB

مدت زمان: ۰۱:۳۱:۱۸

CD1

Beautiful Lie (03:48)
Their War Here (04:37)
The Red Capes Are Coming (03:33)
Day of the Dead (04:03)
Must There Be a Superman? (04:04)
New Rules (04:05)
Do You Bleed? (04:37)
Problems Up Here (04:26)
Black and Blue (08:34)
Tuesday (04:01)
Is She with You? (05:47)
This Is My World (06:26)
Men Are Still Good (Batman Suite) (14:09)

CD2

Blood of My Blood (04:31)
Vigilante (04:02)
May I Help You Mr. Wayne? (03:34)
They Were Hunters (02:51)
Fight Night (04:21)

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments