دانلود موسیقی متن سوپرمن ۱۹۷۸

نخستین اقتباس سینمایی از سوپرمن به کارگردانی ریچارد دانر در واقع اولین فیلم ابرقهرمانی موفق در تاریخ سینما بود و در آن زمان توانست موفقیت قابل توجهی را کسب کند.

ساخت موسیقی متن این فیلم ابتدا بر عهده‌ی جری گلد اسمیت بود، اما به دلیل برخی اختلافات، این کار به یکی از بزرگ ترین آهنگسازان تاریخ یعنی جان ویلیامز محول شد. ویلیامز که پیش از این بر روی موسیقی متن فیلم جنگ ستارگان کار کرده بود، این بار به سراغ سوپرمن رفت.

موسیقی تیتراژ آغازین این فیلم (تم سوپرمن)، یکی از معروف ترین و محبوب ترین قطعات در نزد دوستداران سینما و موسیقی می باشد، که در فیلم های بعدی و حتی فیلم بازگشت سوپرمن (۲۰۰۶) نیز مورد استفاده قرار گرفت. ویلیامز اثری خلق کرد که شیرینی تماشای پرواز سوپرمن و اهتزاز شنل او بر پرده‌ی سینما را دو چندان می کرد.

موسیقی متن فیلم سوپرمن نامزد دریافت جایزه‌ی اسکار و هم چنین گلدن گلوب، و نیز موفق به دریافت جایزه‌ی گرمی در دو رشته شد، و در میان جاودانه های تاریخ سینما قرار گرفت.

موسیقی متن سوپرمن ۱۹۷۸

Superman The Movie

نام آلبوم: (Superman The Movie (Original Motion Picture Soundtrack

نام آهنگساز: جان ویلیامز

سال انتشار: ۱۹۷۸

فرمت: Mp3

کیفیت: ۳۲۰kbps

حجم: ۱۵۲MB

مدت زمان: ۱:۱۲:۴۶

لیست ترک ها:

(Theme From Superman (Main Title
The Planet Krypton
Destruction Of Krypton
The Trip To Earth
Love Theme From Superman
Leaving Home
The Fortress Of Solitude
The Flying Sequence & Can You Read My Mind
Super Rescues
Superfeats
The March Of The Villians
Chasing Rockets
Turning Back The World
End Title

برای ثبت دیدگاه وارد شوید
  اشتراک  
جدید ها قدیمی ها
پیگیری
Alireza
Alireza

راستش من این فیلمو ندیدم فقط میدانم زمان خودش غوغایی به پا کرد ولی از قسمت سوم به بعد افت شدید پیدا کرد حالا میخوام ببینم این فیلم که مال چهل سال پیشه ارزش دانلود کردن داره یا نه؟؟

ارشیا بشیری

بله فیلمی هست که حتما ارزش دانلود رو داره، حکم شناسنامه ی فیلم های کمیک بوکی رو داره

محمد مسیح نیا

شماها هم مثل من وقتی این موسیقی کلاسیک رو گوش میدید میخوای از جا بلند شید و پرواز کنید یا فقط من اینطوری ام ؟

فیلم سوپرمن واقعا فوق العاده بود ههرچند ما تهش نفهمیدم کلارک و لوئیس بلاخره با هم رابطه ی جذابشون رو ادامه میدند یا نه !!

ولی بعد از دیدن این ۴ سری جذاب تازه متوجه میشید که تا آلان هرچی صحنه ی جالب و باحال توی سریال سوپرگرل یا فیلم سوپرمن با بازی برندون راث وجود داشته از این سری الهام گرفته شده!!

 

مهدی سید رضایی

این فیلم یک شاهکار به تمام معناست. این فیلم رسماً یک کلاس اقتباسِ سینمایی از کمیک هاست. بازی استاد کریستوفر ریو فقید، به نظرم به یادماندنی ترین و بهترین بازی در نقش یک کاراکتر کمیک بوکیه و کریستوفر ریو با بازی در این نقش، برای همیشه تو ذهن تمامی کمیک فن ها ماندگار شد… Without whom we would never have believed that A MAN COULD FLY… و موزیک متن این فیلم هم بی شک از شاهکار های سینماییه و به قول آقا محمد مسیح نیا، آدم با شنیدن تِم سوپرمن در این فیلم، میخواد به سرعت از جاش بلند شه… مطالعه بیشتر »