دانلود موسیقی متن فصل اول سریال دردویل – Daredevil

فصل ابتدایی سریال دردویل (Daredevil) از هر نظری که مخاطبان فکر کنند دارای اهمیت است. باید اذعان داشت که این اهمیت تنها به دلیل برگزیدن فضایی تیره و تار برای دنیای تلویزیونیِ مارول/نتفلیکس (که در آثار بعدی نیز ماندگار شد) نیست، بلکه به‌خاطر اقتباسی تنومند و کیفیتی مثال‌زدنی است که باعث شده تمامی مخاطبان لب به تحسین بگشایند.

با بررسی تعدادی از کمیک‌های شخصیت دردویل، دلیل این موفقیت را می‌توان درک بالای سازندگان از منبع و همچنین مهارت خودشان دانست؛ مهارتی که در جای‌جای سریال، اعم از داستان، بازی‌ها و خصوصاً موسیقی متن خودش را به همگان ثابت کرده است. آلبوم موسیقی فصل نخست سریال دردویل توسط جان پایسانو خلق شده است. به لطف این آهنگساز و شخص برندن کیمبال، تم آغازین این سریال تبدیل به نمادی برای آثار کمیکی موجود در تلویزیون گشته و بهترین عملکرد را از خود نشان داده است. هرچند اما موضوعی که ممکن است بسیاری به آن بی‌توجه باشند، موسیقی داخلی سریال است که گرچه ممکنه بوده که به اندازه‌ی تم آغازین آن به چشم نیاید، اما نمی‌توان به آن خرده گرفت.

موسیقی متن این سریال دقیقاً معادلی برای کلیت این شخصیت در دنیای موسیقی است. فضایی تاریک در خود دارد و با هر قطعه از خودش گویی مشغول کندوکاو در لایه‌های شخصیتیِ دردویل می‌باشد. به همین ترتیب، گوش کردن به این آلبوم امری واجب برای علاقه‌مندان به‌شمار می‌رود، خصوصاً برای آنانی که محو زیبایی فصل آغازین این سریال شدند و از عناصر دیگر آن نظیر همین موسیقی غافل ماندند.

دانلود موسیقی متن فصل اول دردویل

موسیقی متن فصل اول سریال دردویل

نام آلبوم: Daredevil (Music from the Netflix Original Series)

نام آهنگسازان: جان پایسانو

سال انتشار: ۲۰۱۵

فرمت: Mp3

کیفیت: ۳۲۰kbps

حجم:

مدت زمان: ۴۴:۰۸

لیست ترک‌ها:

Main Title (01:06)
Fogwell’s Gym (03:55)
Battlin’ Jack Murdock (03:06)
Hallway Fight (04:27)
Union Allied (01:52)
Passenger Side (02:58)
A World on Fire (01:27)
Ben Urich (03:10)
Stick (02:12)
Wilson Fisk (04:39)
Worthy Opponents (02:29)
Avocados at Law (01:43)
Man of Ill Intent (03:46)
The Suit (05:44)
Daredevil (01:42)

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments