دانلود موسیقی متن مرد عنکبوتی ۱

اگر بخواهیم لیستی از به یاد ماندنی ترین و تاثیر گذار ترین موسیقی متن های ساخته شده برای فیلم های کمیک بوکی تهیه کنیم قطعا موسیقی های ساخته شده به دست دنی الفمن برای دو فیلم اول از سگانه ی مرد عنکبوتی به کارگردانی سم ریمی در رتبه های نخست قرار می گیرد.

در کنار تمامی بخش های فنی، نکته حائز اهمیت در ساخت موسیقی متن یک اثر پرداخت مناسب آهنگساز به ژانر و تم آن فیلم است، موضوعی که اگر درست به آن پرداخته شود قطعا اثر نهایی جایگاه بالاتری در بین شنوندگان پیدا می کند و در نهایت موجب خلق آثاری به یاد ماندنی می شود.

و این نکته ای است که دنی الفمن به صورت تمام و کمال بر روی آن تمرکز کرده و به بهترین نحو آن را عملی می کند. این آهنگساز با بهره گیری از تجربه های قبلی خود در فیلم های کمیک بوکی نظیر بتمن ساخته تیم برتون، با استادی تمام توانسته با کنار هم قرار دادن تمامی عناصر مورد نیاز و اضافه کردن چاشنی حماسی و مناسب برای یک ابرقهرمان یکی از به یاد ماندنی ترین موسیقی های متن فیلم های کمیک بوکی را به وجود بیاورد.

به یقین می توان عنوان کرد تمی که این آهنگساز برای شخصیت مرد عنکبوتی پدید آورد در کنار دیگر آثار برجسته در سایر فیلم های کمیک بوکی جزو شناسنامه این ژانر به حساب می آید و تا سال های سال با شنیدن آن، تازگی و طراوت اثر در شنونده احساس می شود.

موسیقی متن مرد عنکبوتی ۱

موسیقی متن مرد عنکبوتی 1

نام آلبوم: (Spider-Man (Original Motion Picture Soundtrack

نام آهنگساز: دنی الفمن

سال انتشار: ۲۰۰۲

فرمت: Mp3

کیفیت: ۳۲۰kbps

حجم: ۱۱۱MB

مدت زمان: ۴۵:۰۱

لیست ترک ها:

Main Title
Transformations
Costume Montage
Revenge
First Web
Something’s Different
City Montage
Alone
Parade Attack
Specter of the Goblin
Revelation
Getting Through
Final Confrontation
Farewell
End Credits

برای ثبت دیدگاه وارد شوید
  اشتراک  
جدید ها قدیمی ها
پیگیری
SAEED
SAEED

اولین فیلم کمیک بوکی که دیدم.حال یه بچه ۷ ساله رو درک کنید وقتی برای اولین بار همچین فیلمی رو میبینه.قشنگ یادمه شوهرخالم از این نوار بزرگا گرفته بود و برای منو پسرخالم گذاشت.دیوونش شده بودم.

Captain Steve Lover
Captain Steve Lover

وای این فیلم فوقالعادس…هنوز که هنوزه من اینو به عنوان بهترین فیلم اسپایدرمن تاریخ قبول دارم(دومی هم رتبه ی ۲،هومکامینگ هم رتبه ی ۳)…یعنی سام ریمی فوقالعاده قسمت اول رو ساخت.ضمن این که من خودم آغاز بلاک باستر سازی ژانر ابرقهرمانی رو از این فیلم میدونم،این فیلم توی زمانی که فیلمای ابرقهرمانی ۲۰۰-۳۰۰میلیون میفروختن  اومد و ۸۲۰ میلیون فروش کرد و رکورد فروش افتتاحیه رو هم زد :/ و به جرئت میشه گفت اولین بلاک باستر ژانر ابرقهرمانی بود.کافیه برید فروش فیلمای ایکس من و بلید و…که اون موقع اکران شدن رو مقایسه کنید تا بفهمید چی میگم. سام ریمی… مطالعه بیشتر »

Alireza
Alireza

اولین بارچقدر کیف کردم این فیلم رو دیدم فکر کنم چهار باری کامل فیلمو دیدم ، هنوزم داخل صدا سیما بزارتش نگاش می‌کنم فیلم بسیار خوبی بود تا باشه از این فیلم‌ها بعضی‌ها هم از لباس ویلن فیلم ایراد میگیرن ولی من از لباسش بدم نیامد البته میتوانستند ماسک ترسناکی درست کنند تا موقعی که ساختمان آتیش گرفته بود گرین گابلین سرشو برمیگردوند همه می‌ترسیدن البته خب انوقت فیلم +۱۸می‌شد چه بهتر:-)  حتی میشه گفت از بتمن آغاز می‌کند هم فیلم قویتری بود .

مهدی سید رضایی

این فیلم، اولین فیلم کمیک بوکی‌ای بود که دیدم و از این رو، همیشه علاقۀ خیلی ویژه و زیادی بهش داشتم و به قولی، از اون فیلما هست که همیشه تمام دیالوگ‌هاش و سکانس‌هاش یادم هست و با تک‌تکِ لحظاتش خاطره دارم… سم ریمی، به عنوان کارگردان این فیلم، اینقدر عالی داستان رو روایت میکنه، اینقدر زیبا اِلِمان های کمیکی رو در جای‌جایِ فیلمش جا میده، اینقدر بینقص روابط شخصیت هارو شکل میده و بازیگران اینقدر خوب در نقششون عمل میکنن که یک کمیک فن، هنگام تماشای فیلم حس میکنه پانل‌های کمیک‌های مردعنکبوتی جون گرفتن و دارن توی فیلم خودنمایی میکنن. خلاصه این فیلم… مطالعه بیشتر »