دانلود موسیقی متن فیلم واندرومن ۱۹۸۴

بالاخره پس از تاخیرهای پیاپی، فیلم واندرومن ۱۹۸۴ به عرضه جهانی رسید و اکنون به مناسبت پخش رسمی این فیلم، می‌توانید آلبوم موسیقی متن آن را که توسط یکی از بزرگانِ عرصه‌ی موسیقی ساخته شده، دریافت کنید.

«هنس زیمر» را همگان می‌شناسند. در هالیوود، رسم این‌گونه است که وقتی یک کارگردان، زیمر را برای موسیقی فیلمش برمی‌گزیند، در حقیقت دارد یک تضمین را به‌وجود می‌آورد؛ تضمینی با این مضمون که مهم نیست این فیلم بد باشد یا خوب، مهم نیست بازیگران آن به‌درستی ایفای نقش کنند یا خیر، مهم نیست که داستان در چه حد و اندازه‌ای است، ما تضمین می‌کنیم که گوش‌هایتان نوازش خواهند شد.

هنس زیمر با حضور در چندین پروژه‌ی ابرقهرمانی، کم‌کم به سراغ این طرز فکر رفت که بد نمی‌شود اگر نسبت به ساخت موسیقی برای این‌چنین آثار بازنشسته شود و ادامه‌ی مسیر را به دست جوانان بسپرد؛ اما این تصمیم، پیش‌تر با فیلم فونیکس سیاه و حالا با روی کار آمدن قسمت دوم واندرومن نتوانست به ثبات برسد و به همین زودی توسط وی کنار گذاشته شد.

موسیقی واندرومن ۱۹۸۴ در حال‌وهوای متفاوتی سیر می‌کند و گاهی مسیری آرام، و گاهی مسیری تند را برای رسیدن به نقطه‌ی اوجشان انتخاب می‌نمایند. گرچه، آن دسته از آنان که مسیر صبر و آرامش را برگزیدند و آهسته به حرکت افتادند، در انجام وظیفه‌شان بسیار موفق‌تر ظاهر شدند. در میان قطعه‌های این فیلم چشم‌مان به تم اختصاصی شخصیت واندرومن نیز می‌افتد، اما این‌بار نسخه‌ای جدیدتر که همانند نخستین نسخه‌اش در فیلم BvS،‌ زیبایی و هیجان مثال‌زدنی‌ای را با خود حمل می‌کند.

موسیقی متن واندرومن ۱۹۸۴

دانلود موسیقی متن فیلم واندرومن 1984

نام موسیقی: Wonder Woman 1984 (Original Motion Picture Soundtrack)

نام آهنگساز: هنس زیمر

سال انتشار: ۲۰۲۰

فرمت: MP3

کیفیت: ۳۲۰kbps

حجم: ۲۰۸MB

مدت زمان: ۰۱:۳۰:۲۳

Themyscira (3:52)
Games (5:18)
۱۹۸۴ (۷:۰۵)
Black Gold (4:56)
Wish We Had More Time (2:55)
The Stone (2:14)
Cheetah (3:14)
Fireworks (2:39)
Anything You Want (4:46)
Open Road (5:37)
Without Armor (3:47)
The White House (7:46)
Already Gone (5:05)
Radio Waves (8:03)
Lord of Desire (2:45)
The Beauty In What Is (3:49)
Truth (4:46)
Lost and Found (Bonus Track) (11:56)

12 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments