دلیل به تعویق افتادن دو فیلم آینده فاکس مشخص شد؟!

دیروز بود که خبر به تعویق افتادن دو فیلم “X-Man Dark Phoenix” و “New Mutants” هواداران را شوکه کرد اما حالا با توجه به گزارش منابع معتبر به نظر میرسد دلیل این کار کمپانی فاکس قرن بیست و یکم مشخص شده باشد.

به گزارش Collider هدف کمپانی فاکس از به تعویق انداختن تاریخ اکران فیلم “New Mutants” ایجاد تغییرات اساسی در فیلم و ریشوت های گسترده ای میباشد که علاوه بر اضافه کردن شخصیت های جدید تم کلی فیلم را هم دارک تر و ترسناک تر خواهند کرد؛ به گفته Collider شایعه شده است که این ریشوت ها نزدیک به ۵۰ درصد فیلم را تغییر خواهند داد! اما نکته جالب اینجاست که پخش های آزمایشی این فیلم بسیار موفق بودند و مخاطبین آزمایشی بسیار از فیلم لذت برده بودند اما گفته میشود این تصمیم کمپانی فاکس بوده است که فیلم دوباره در مرحله ریشوت قرار بگیرد، چرا که به نظر سران این کمپانی، فیلم به اندازه کافی ترسناک نبوده است؛ از سوی دیگر احتمال کناره گیری “جاش بون”، کارگردان فیلم “New Mutants“، هم مطرح است که با این تصمیم کمپانی فاکس موافق نیست! به هر حال در سال گذشته شاهد سیاست های غلط وارنر برای ریشوت فیلم لیگ عدالت بودیم؛ کاری که بیش از هر چیز دیگری به خط داستانی فیلم لیگ عدالت آسیب زد و حالا باید منتظر ماند و دید که آیا اتفاقی که برای فیلم لیگ عدالت افتاد برای فیلم “New Mutants” هم خواهد افتاد یا خیر.

از سوی دیگر به نظر میرسد به تعویق افتادن تاریخ اکران فیلم “X-Man Dark Phoenix” دلیل ساده و منطقی داشته باشد! آن هم در دسترس نبودن بازیگر نقش اصلی این فیلم یعنی “سوفی ترنر” است که در خلال تاریخ اکران قبلی فاکس مشغول به فیلم برداری آخرین فصل سریال محبوب بازی تاج و تخت خواهد بود؛ بنابراین به نظر میرسد کمپانی فاکس تاریخ اکران فیلم “X-Man Dark Phoenix” را به تاخیر انداخته تا بتواند برای ریشوت های احتمالی و اصلاحی پیش از اکران “سوفی ترنر” را در اختیار داشته باشد!

5 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments