دومین تریلر سریال تایتان‌ ها منتشر شد

دومین تریلر رسمی از سریال مورد انتظار تایتان‌ها محصول سرویس استریم DC Universe منتشر شد. لازم به ذکر است که در گوشه‌ی تصویر نام شبکه‌ی نتفلیکس دیده می‌شود و از قرار معلوم این سریال در نتفلیکس هم منتشر خواهد شد که برای شبکه‌ی تازه تأسیس دی سی یونیورس گام بزرگی محسوب می‌شود.

هم اکنون می توانید دومین تریلر این سریال را در کانال آپارات کمیک اسکواد مشاهده کنید!

مشاهده در آپارات کمیک اسکواد

این تریلر از کیفیت بالایی برخوردار است و بسیار بهتر از تریلر اول می‌باشد و اشتیاق بیشتری را در بیننده ایجاد می‌کند. در این تریلر شاهد جزئیات بیشتری هستیم و با دیدن آن می‌توان تحلیل بهتری در خصوص این سریال انجام داد. تایتان‌ها انسان‌هایی غیرعادی با قدرت‌های مافوق بشری هستند که به واسطه‌ی دیک گریسون/رابین گرد هم می‌آیند. ظاهرا دیک گریسون یک کارآگاه است و به مبارزه‌ی شبانه با جرم و جنایت در گاتهام نیز روی می‌آورد. همچنین ریون که با نیروهای تاریک درون خود در کشمکش است، و بیست بوی که او را در ظاهر حیوانی خود (ببر) مشاهده میکنیم و از جلوه‌های بصری نسبتا خوبی برخوردار است. استارفایر نیز از قدرت بسیار بالایی برخوردار است و با توجه به یکی از صحنه‌های تریلر احتمالا شاهد رابطه‌ی عاشقانه‌ی او با دیک گریسون خواهیم بود.

رابین

نخستین فصل از سریال تایتان‌ها با بازی برنتون توایتس، تیگان کرافت، آنا دیوپ و رایان پاتر، در دوازده قسمت و به صورت یکجا در تاریخ ۱۲ اکتبر ۲۰۱۸ (۲۰ مهر ۱۳۹۷) منتشر خواهد شد.

21 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments