رابرت پتینسون به طور رسمی بتمن بعدی سینما خواهد بود

در طی مدتی که بن افلک از سِمت کارگردانی و همچنین ایفای نقش در فیلم اختصاصی شخصیت بتمن کنار رفت، با روی کار آمدن مت ریوز، شایعات بسیاری پیرامون بازیگر نقش بتمن/بروس وین به گوش می رسید.

یکی از این شایعات که توسط چندین منبع معتبر مطرح شد و از آن به عنوان یک گزینه‌ی جدی یاد می کردند، حضور رابرت پتینسون در این فیلم برای ایفای نقش شخصیت بتمن بود. اکنون اما گویا با اعلام کمپانی برادران وارنر این خبر رنگ واقعیت به خود گرفته و رسماً تایید شده است.

رابرت پتینسون

می توان گفت که رابرت پتینسون از آن دست بازیگرانی است که روند پر فراز و فرودی را در هالیوود طی کرده است. این بازیگر با بازی در سری فیلم های نچندان موفق Twilight توانست توجهات را به سمت خود جلب کند و در این جهت گاهاً حتی مورد انتقاد قرار گرفت. اما پتینسون در طی سال های اخیر و ایفای نقش در فیلم های کوچک تر و غالباً مستقل تحسین منتقدان را بر انگیخت و حتی جوایزی همچون ستاره‌ی ‌در حال رشد هالیوود را از فستیوال دیوویل آمریکا دریافت کرد.

فیلم جدید بتمن آغازی بر یک سه گانه خواهد بود.

همچنین به دنبال این خبر، رسماً تایید شد که شخص مت ریوز، به صورت کلی قراردادی برای ساخت یک سه گانه از شخصیت بتمن را امضا کرده است. حال باید منتظر بود و دید که این کارگردان و دیگر عوامل فیلم بتمن، چه تصمیماتی را برای آینده‌ی سه گانه خود در سر دارند.

15 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
آرمان صفا

شخص دوست داشتم آرمی همر برای این نقش انتخاب میشد ولی رابرت پتینسون هم گزینه ی خوبیه
فقط چیزی که معلوم نیست اینه که این سه گانه بخشی از dceu هست یا خیر واگه نباشه تکلیف بتمن اون دنیا چی میشه. سرگیجه میگیرن ملت اگه بخوان یه یونیورس دیگه به نام بتمن یونیورس بسازند.
یه پروفسوری (زک) یه سنگ میندازه توی چاه صدتا عاقل نمیتونند برش دارند.هیچکی دوست نداره فیلمش توی این دنیا باشه
پ ن: عادل جان میگما پروفایلت برکت داره ها. یه مدتی عکس پتینسون رو پروفایلت بود یه سال بعد شد بتمن. عکس یه بازیگر خوب دیگه رو بذار پروفایت بلکه فرجی شد با اون ازرا میلر جایگزین شد.

آرمان صفا

آقا ببخش پس من اشتباه دیدم. کوچیک بود پتینسون میدیدم. (:
جدا از شوخی من فکر کنم خبر خوبی باشه اگه رد کرده باشند. ازرا میلر رو بیرون کنند عالی میشه.انتخاب خوبی نبود اصلا. هنوز آشفته هست این دنیا.

Captain Steve Lover

خب ، خیلی هم خوب و عالی … من شخصا چون آشنایی ای با بازیگر ندارم نمیتونم نظر بدم در موردش . هیچ آشنایی ای با بازیگر ندارم . ظاهرش که خوبه ، یه مقدار لاغره که با بدنسازی و یا نهایتا جلوه ویژه درست میشه . و خب از بازیگر خیلی تعریف شنیدم . میمونه بازیگریش که خب کارگردان اگه کار بلد باشه از سنگ هم میتونه بازیگری بکشه ، و با توجه به کارگردان خوب فیلم بنظر میاد بازیگری هم مشکلی نباشه .
و آخرین گزارشی که حدود سه چهار روز پیش اومد بیان میکرد که فیلم بخشی از dceu نیست
https://wegotthiscovered.com/movies/matt-reeves-batman-reportedly-longer-dceu-prequel/amp/

https://wegotthiscovered.com/movies/matt-reeves-batman-ties-previous-dceu-films/amp/

حالا باید دید چی میشه ، ولی خب مشکلی هم نیست اتفاقا اینطور داستان خیلی مستقل تری میتونه ازاب در بیاد و سنگینی پیش درآمد بودن روی دوشش نیست . و منم شخصا با توجه به کارگردان خوبش و مستقل بودن و جدا بودن فیلمش خیلی بهش امید دارم که یه بتمن درست و حسابی از زمان نولان تحویل بده . و خب مهم هم اینه فیلم خوبی بشه . من فقط یه مقدار از برنامه ی وارنر سر در نمیارم ، ما میدونیم کراس اوری در معرض ساخت نیست ، بین اعضای اصلی فیلم جاستیس لیگ ، سایبورگ و سوپرمن و فلش که فعلا خبری از فیلم اختصاصی نیست ، بتمن پتینسون هم بخشی از یونیورس نیست ، واندروومن هم پرکول و پیش در آمد هست توی یونیورس ، میمونه اکوامن که دنباله و اسپین اف خودش در معرض ساختن . از طرفی میدونیم جوکر چند ماه دیگه میاد و ارتباطی با یونیورس نداره ، این بردز او پری هم که سال دیگه میاد احتمالا یه داستان مستقل باشه ولی توی خود dceu (فرض کنیم) . و جوخه ی جیمزگان هم تقریبا تمام بازیگرا رو ریکست کرده یا کرکتر ها رو عوض کرده و یه بار خبر میاد توی یونیورس هست و یبار خبر میاد دنباله فیلم قبلی نیست. دقیقا برنامه و هدف خود یونیورس dceu چیه ؟! شما چند تا یونیورس مختلف داری به صورت همزمان ، و قاعدتا برای هرکدوم یه برنامه ریزی درست و حسابی داری بالاخره . حتما یه هدف و برنامه ریزی دقیقی داری . این برنامه ، هدف ، و کراس اور نهایی Dceu به عنوان یک دنیای سینمایی پیوسته و با برنامه چی میتونه باشه بنظرتون ؟!

آرمان صفا

جدا از جوکر که یه فیلم مستقله
گمونم فقط تکلیف همین بتمن معلوم نیست
اگر با یه بتمن پیر شروع نمیکردند خیلی از مشکلات رو میشد حل کرد ولی جناب پروفسور همه جوره زهرش رو ریخته و رفته
اگر مثل دنیای کمیک های دی سی سوپرمن رو به عنوان اولین ابرقهرمان معرفی میکرد الان خیلی وضعیت فرق میکرد. بتمن هم یه بتمن جوون تازه کار میبود که هنوز پلیس و مردم ازش میترسند و شناخت کافی ندارند.
بقیشون هم یکی یکی ظاهر میشدند. حیف که نشد.
الان وارنر هیچش مشخص نیست .هیچی هم نمیگه
زک اسنایدر حداقلش با برنامه ریزی گند میزد

Alireza

طبق یه شایعه: احتمالا بعد از دنباله آکوامن واندوومن و هارلی کوئین (پرندگان شکاری)دنیا dcue کاملا ریبوت خواهد شد(تمام بازیگران عوض می‌شوند)و اولین فیلم‌ها هم از دنیا جدید دیسی از بتمن و سوپرگرل هستند البته همانطور گفتم یه شایعه هست ولی احتمالش کم نیست.

آرمان صفا

مهمتر اینکه پایه و اساس دنیای دی سی سوپرمنه
تا وقتی پایه اش خرابه این دنیا هم درست و حسابی جون نمیگیره

علی زراعت

رابرت پتینسون یه جا خوندم بش می گفتن دی کاپریو جدید. مشکلی با بازیگر نیست فیلم هم یکی دو سال دیگه میاد. مشکلی هم با یونیورسش نیست حقیقتا. چون درهرصورت مستقل هست اگه تو dceu باشه که راحت میشه یک سگانه بدون ورود دیگر سوپرهیرو ها و هرطور کارگردان بخواد بشه ساخت و می تونه از اول بتمن شدن تا زمان مرگ رابین(تو بتمن وی سوپرمن رابین مرده بود) نشون بده که اتفاقا خیلی هم مسیر منطقی ای هست و حتی اون فیلم هم منطقی تر می کنه و من باشم این راه رو میرم جلو. جدا هم باشه که بازم فرق چندانی نداره. خودم به شخصه دوست داشتم از بتمن سریال بسازن تا فیلم‌. فیلم فروشش بیشتر هست ولی سریال هم میشه از کاراکتر های بیشتری استفاده کرد هم بهتر داستان رو برد جلو. همین دوم پاترول محشر بود. تو سریال خیلی بهتر میشه شخصیت ها رو جلو برد و تغییراتشونو نشون داد. فیلم یکی دو سال دیگه میاد برا همین اخبارش رو پیگیری نمی کنم چون خیلی وقت هست تا اکران بشه.

Killing Joke

من خودم به شخصه خیلی خوشحال میشم که تک تک بازیگرای DCEU ورداشته شن

چند دقیقه پیش هم یه جایی خوندم که شایعه شده DCEU بعد فیلمای واندروومن ۸۴ و آکوامن ۲ و پرندگان شکاری پرونده DCEU بسته میشه و یه دنیای جدید با فیلمای بتمن و سوپرگرل ساخته میشه

حالا کاری ندارم که این شایعه چقدر صحت داره ولی اگه همچین اتفاقی بیوفته و یه یونیورس جدید با برنامه ریزی ساخته شه و دی سی رو واقعا درست معرفی کنه خیلی خیلی عالی میشه

به امید اینکه این رابرت پتینسون هم بدرخشه در نقشش

آرمان صفا

الان تقریبا ریبوت کامل غیر ممکنه
واتدروومن که قراره سه گانه باشه گویا
بتمن هم اگه داستاتش توی دهه ی نود باشه نیازی به ریبوت نداره
مگر اینکه فلش ریبوت کنه دنیای دی سی رو

Killing Joke

اره در مورد ریبوت ها موافقم که به همین راحتی اتفاق نمیفتن

و اگه فلش هم قرار باشه ریبوت کنه به فلشپوینت یا یه چیزی در حد فلشپوینت نیاز دارن که در یک فیلم نمیشه هم فلش رو معرفی کرد به صورت کامل و هم واقعه فلشپوینت رو کاملا شرح داد و یجورایی اینطوری فلش هم حروم میشه

ولی جدا باید یه فکری بکنن اخه این بهم ریختگیا خیلی رو اعصابن…
باید یا همین یونیورسو احیا کنن (که البته شاید این حتی سخت تر از ریبوت باشه…با شاهکار های زک)
یا جدا یه ایده ای بدن

طوری وضعیت سینمای دی سی رو اعصابه که به یه دکتر منهتن نیازه که قشنگ این DCEU رو حذف کنه

ولی در عوض سریالای شبکه دی سی یونیورس خیلی خوب دارن پیش میرن
دووم پاترول که عالی بود و سوامپ هم نمرات خوبی گرفته و قسمت اولش رو دوست داشتم (البته هنوز زوده)

E.N

سوامپ ثینگ وقعا جالب بود، من هم قسمت اول رو دیروز دیدم و به نظرم این سریال شروع خوبی داشت، میتونه حتی از دووم پاترول هم بهتر باشه، فعلا هم که خوشبختانه مورد استقبال منتقدان و هواداران و بینندگان قرار گرفته، ولی یادمه یک جایی خوندم که داستان و اتفاقات این سریال در اون دنیای مشترک تایتان ها و دووم پاترول جریان نداره و خب به نظر خبر درستی بود، کلا انگار دی سی بیخیال داشتن دنیای مشترک در هر زمینه ای شده و با توجه به اخبار، همین فیلم بتمن هم احتمالا در dceu جریان نخواهد داشت
به هر حال امیدوارم فیلم بتمن، خوب از آب دربیاد

آرمان صفا

قبل از اون حادثه باید یکم بیشتر روی الک هالند و رابطش با اَبی کار میکردند
اینجوری بهتر میشد
برای قسمت اول بدک نبود. هنوز در رابطه با عملکرد کلیش نمیشه نظر نداد.
ولی خودمم دوست داشتم.
موسیقیش عنوانش هم عالی بود. کلا دی سی یونیورس موسیقی هاش خوب بوده.

آرمان صفا

دی سی از همون اول با این فرمت سریال میخواست الان وضعش خیلی بهتر بود
امسال میتونه یکی از بهترین سال ها برای طرفداری دی سی باشه

بهشاد بشردانش

لعنت به زک اسنایدر….واقعا لعنت بهش ……من واقعا عاشق دیسی ام اینجوری گند زد به دنیای سینماییش مرده شور ابتکارات مزخرفشو ببره فقط ببینین چجوری به بتمن که شخصیت مورد علاقه من و خیلی های دیگست گند زد……انگار کلا بخش سینمایی دیسی یادش رفته بتمن the gratest detevtive in the world هست نه فقط یه پولدار…..بتمن یه جور نابغس……تنها جایی به غیر از کمیکا که بتمنو واقعا خوب نشون دادن سه گانه راک استدی بود …..بازی هاشون واقعا بتمن و گاتهامو فوق العاده نشون دادن ……ولی باز خدارو شکر کمیکای دیسی فوق العادست این تام کینگم که از بتمن بره عالی میشه ولی خدایی کاش اسکات اسنایدر و طراح عالی گرگ کاپولو بازم برا بتمن برمیگشتن تو new 52 کارشون عالی بود….راستی حتما red hood and outlaws رو بخونین عملکردش دو سری rebirth خیلی عالی تر از اونیه که فکر میکردم