رابرت پتینسون به طور رسمی بتمن بعدی سینما خواهد بود

در طی مدتی که بن افلک از سِمت کارگردانی و همچنین ایفای نقش در فیلم اختصاصی شخصیت بتمن کنار رفت، با روی کار آمدن مت ریوز، شایعات بسیاری پیرامون بازیگر نقش بتمن/بروس وین به گوش می رسید.

یکی از این شایعات که توسط چندین منبع معتبر مطرح شد و از آن به عنوان یک گزینه‌ی جدی یاد می کردند، حضور رابرت پتینسون در این فیلم برای ایفای نقش شخصیت بتمن بود. اکنون اما گویا با اعلام کمپانی برادران وارنر این خبر رنگ واقعیت به خود گرفته و رسماً تایید شده است.

رابرت پتینسون

می توان گفت که رابرت پتینسون از آن دست بازیگرانی است که روند پر فراز و فرودی را در هالیوود طی کرده است. این بازیگر با بازی در سری فیلم های نچندان موفق Twilight توانست توجهات را به سمت خود جلب کند و در این جهت گاهاً حتی مورد انتقاد قرار گرفت. اما پتینسون در طی سال های اخیر و ایفای نقش در فیلم های کوچک تر و غالباً مستقل تحسین منتقدان را بر انگیخت و حتی جوایزی همچون ستاره‌ی ‌در حال رشد هالیوود را از فستیوال دیوویل آمریکا دریافت کرد.

فیلم جدید بتمن آغازی بر یک سه گانه خواهد بود.

همچنین به دنبال این خبر، رسماً تایید شد که شخص مت ریوز، به صورت کلی قراردادی برای ساخت یک سه گانه از شخصیت بتمن را امضا کرده است. حال باید منتظر بود و دید که این کارگردان و دیگر عوامل فیلم بتمن، چه تصمیماتی را برای آینده‌ی سه گانه خود در سر دارند.

15 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments