انتشارات مارول از رویداد اختصاصی آیرون من در سال ۲۰۲۰ رونمایی کرد

در طی روز های آتی، با شروع سال نو میلادی و رونمایی از برنامه های سال ۲۰۱۹ انتشارات مختلف، انتشارات مارول نیز از این قافله عقب نماند و با معرفی رویداد اختصاصیِ شخصیت آیرون من/مرد آهنی برای سال ۲۰۲۰، اشتیاق هواداران این شخصیت را دو چندان کرد.

انتشارات مارول، به تازگی در پیش نمایش کمیک های آینده‌ی خود، در بخش مربوط به شخصیت آیرون من با قرار دادن صفحه‌ای با مضمون آیرون من ۲۰۲۰، وعده‌ی یک رویداد جدید و اختصاصی را برای این شخصیت رساند. البته با نزدیک شدن به سال ۲۰۲۰، رونمایی از این رویداد و حضور شخصیت محوری آن، چندان دور از ذهن نبود.

 آیرون من ۲۰۲۰

۲۰۲۰

!is Coming

شخصیت آرنو استارک، نسخه‌ی آینده‌ی آیرون من در سال ۲۰۲۰ می باشد که نخستین بار به دست تام دی فالکو و هرب تریمپه در سال ۱۹۸۴ و در شماره‌ی دوم کمیک Machine Man 2020 خلق شد. این شخصیت در دوره‌ی Marvel Now، توسط کیرون گیلن به کمیک های مرد آهنی بازگشت و پس از اتفاقات آن دوره، تا مدت ها خبری از اون نبود تا اینکه دن اسلات در شماره ۵ کمیک Tony Stark: Iron Man، این شخصیت را برگرداند.

اکنون با توجه به ارتباطِ این داستان با سری کیرون گیلن و بازگشت این شخصیت، تئوری های ضد و نقیض بسیاری در مورد آن مطرح شده است و مهم ترین آن ها این است که آیا این آرنو استارک متعلق به زمین اصلی مارول یعنی ۶۱۶ است یا از زمین دیگری آمده تا مرد آهنی ۲۰۲۰ حقیقی را پیدا کند. گویا برای پی بردن به این موضوع باید تا اطلاعیه‌ی بعدی انتشارات مارول و هم چنین کمیک های آینده‌ی این شخصیت منتظر بمانیم.

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments